2737
2734
عنوان

بالاخره مهمونام رفتن

202 بازدید | 8 پست

خسته و هلاکم دراز کشیدم 

نیم ساعت دیگه هم باید برم باشگاه

قرار نیست هم نظر هم نبودیم دشمن هم باشیم😉 یاد بگیریم نظراتمونو محترمانه بهم بگیم ...دل همو نشکنیم
منم تانیم ساعت دیگه معلوم میشه مهمون واسم میادیانه اصلاحوصله ندارم خدایانیان ببخشیدا

من دیشب ساعت یک خوابیدم از ساعت شش هم بیدارم به هوای مهمونیم الان کمرم داره نصف میشه

قرار نیست هم نظر هم نبودیم دشمن هم باشیم😉 یاد بگیریم نظراتمونو محترمانه بهم بگیم ...دل همو نشکنیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دیشب ساعت یک خوابیدم از ساعت شش هم بیدارم به هوای مهمونیم الان کمرم داره نصف میشه

مهمونای من اگه بیان شبم میخوابن فردام هستن .... یه عده ام دو سه روز دیگه قراره بیان اوناحتمی ان ازحالاخسته ام و داغون بچه کوچیکم دارن بادخترخودم زلزله راه میندازن تویه ذره جا

💗لطفا برای حاجاتم یه صلوات مهمونم کنید  
2728
مهمونای من اگه بیان شبم میخوابن فردام هستن .... یه عده ام دو سه روز دیگه قراره بیان اوناحتمی ان ازحا ...

اخی... راهتون دوره که شبو میمونن یا خیلی صمیمی هستین؟

امیدی هست چون خدایی هست  
مهمونای من اگه بیان شبم میخوابن فردام هستن .... یه عده ام دو سه روز دیگه قراره بیان اوناحتمی ان ازحا ...

خیلی سخته میدونم.

خسته نباشی خانم... افرین برو باشگاه حسابی کیف کن و بیا یه دوش بگیر که سر حال بیای

مرسی عزیزم.

باشگاه خستگیمو از تنم بیرون میاره

2738