2733
2739

سل فری خیلی گرونه دقتشم مثل امینو نیس.من رفتم عزیزم تو۱۵هفته الان۳۲هفتمه.هیچی نمیشه دردم نداره اره حتما یکی پیشت باشه.۲تا۳روزم خوب استراحت کن مایعاتم خوب بخور اب هویچ حتما بخور بعد اون پاشو منتظر ج ازمایش باش.انشالله سالم میشه بچمون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم امینوسنتزانجام دادم عزیزم اگه پیش دکترخوب بری مشکلی نداری فقط بعدش بایدتاسه چهارروزاستراحت کنی ومایعات هم بیشتربخوری همراه هم داشته باشی بهتره توکل به خدا

خدابهترین هارابعدازتلخ ترین تجربه هابه تومیدهدتاقدرچیزهایی که بدست اوردی رابدانی اگه دوست داشتین واسه حل مشکلاتم  یه صلوات بفرستین مرسی عشقااا😙😙❤❤
2738

من تو کریمی نژاد دادم نمونمو. دکتر حقیقی هم نمونه گرفت من چون اضاتفه وزنم داشتم برام سخت بود چربی ضخیم داشتم.کشاله های ران و لگنم شدیدا از درد تیر میکشید.همچنین زیر شکمم.گفت به خاطر چاقیه بدنت منقبض شده. بعدم آب میوه زیاد خوردم تا ۵ روزم کامل خوابیدم

میشه لطف کنید واسه مامان و بابام و برادرم یه صلوات بفرستید مشکلشون حل شه. خدا هم مشکلاتونو حل کنه انشالله
من تو کریمی نژاد دادم نمونمو. دکتر حقیقی هم نمونه گرفت من چون اضاتفه وزنم داشتم برام سخت بود چربی ضخ ...

سلام عزیزم کار دکتر  حقیقی چطور بود؟کی برای آمینو رفته بودید پیشش؟بعدش مشکل نداشتید؟

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
بله ان تیم ۳/۵ بود

عزیزم آمینو رفتید؟چی شد؟پیش کدوم دکتر رفتید؟ 

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
جوابش هنوز ندادن گلم

انشاالله که سالمه عزیزم 

برای منم دعا کنید خیلی میترسم🙏🏻🙏🏻🙏🏻

سلام عزیزم کار دکتر  حقیقی چطور بود؟کی برای آمینو رفته بودید پیشش؟بعدش مشکل نداش ...

کارش خیلی حرفه ایه یکی از معروفتریناس .خیلی سریع و حرفه ای میگیره من فک کنم ۸ ماه پیش بود رفتم 

میشه لطف کنید واسه مامان و بابام و برادرم یه صلوات بفرستید مشکلشون حل شه. خدا هم مشکلاتونو حل کنه انشالله
کارش خیلی حرفه ایه یکی از معروفتریناس .خیلی سریع و حرفه ای میگیره من فک کنم ۸ ماه پیش بود رفتم 

ممنونم عزیزم که جواب دادی ،من خیلی نگرانم چون جفتم قدامیه ومیگن برای آمینوسنتز مشکل داره،شرمنده یه سوال دیگه وسیله خاصی یا داروی خاصی نمی خواست؟ واینکه درد. داشت یا نه؟

2706