2752
2734
عنوان

کسی از آزمایش غربالگری اول سر در میاره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 271 بازدید | 20 پست
ممنونم عزیزم .برام دعا کن نی نی هام سالم به دنیا بیان و خدا این دردیو که الان تو پامه و زمینگیرم کرد ...

چشم عزیزم اگر لایق باشم حتما دعاتون میکنم.انشاءالله نینی های نازتون به سلامت بدنیا بیان و حال جسمی خودتون هم مساعد باشه و بزودی خوب بشید.

زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه هاست.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بچت خدا رو شکر کاملا سالمه اونقدر غربالگری دخترمو بررسی کرده بودم تو این یه مورد خودم دکتر شدم.سالمه ...

ممنون عزیزم.خدا دختر گلت رو برات حفظ کنه و سایه شما همیشه بالای سرش باشه.

عزیزم خوشحالم ک سقط نکردی...و الان پسر دارم شدی......من حتی اگه ۴ بچه داشته باشم.و باز حامله بشم...نگهش میدارم.هیچوقت ب سقط فکر نمیکنم....شما ی روش مطمعن واسه جلوگیری در نظر بگیر که حامله نشی

❤ⓚⓞⓡⓓ❤
عزیزم خوشحالم ک سقط نکردی...و الان پسر دارم شدی......من حتی اگه ۴ بچه داشته باشم.و باز حامله بشم...ن ...

ممنون عزیزم.هر لحظه خداروشکر میکنم که دست به کار احمقانه نزدم و این بچه رو به لطف دوستان نینی سایت نگه داشتم .چون اون موقع تو بدترین شرایط روحی بودم ونمیتونستم عاقلانه تصمیم بگیرم.حکمت خداروشکر که هم نی نی سالمه و هم  یه برادر برای دخترهای نازم.

با دکتر صحبت کردم زمان زایمان لوله هامو ببنده تا دیگه خیالم  راحت بشه.بازهم ممنون از لطفت دوست عزیز.🌹🌹