2737
2739
عنوان

کسی از آزمایش غربالگری اول سر در میاره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 269 بازدید | 20 پست
ممنونم عزیزم .برام دعا کن نی نی هام سالم به دنیا بیان و خدا این دردیو که الان تو پامه و زمینگیرم کرد ...

چشم عزیزم اگر لایق باشم حتما دعاتون میکنم.انشاءالله نینی های نازتون به سلامت بدنیا بیان و حال جسمی خودتون هم مساعد باشه و بزودی خوب بشید.

زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه هاست.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچت خدا رو شکر کاملا سالمه اونقدر غربالگری دخترمو بررسی کرده بودم تو این یه مورد خودم دکتر شدم.سالمه ...

ممنون عزیزم.خدا دختر گلت رو برات حفظ کنه و سایه شما همیشه بالای سرش باشه.

2731

عزیزم خوشحالم ک سقط نکردی...و الان پسر دارم شدی......من حتی اگه ۴ بچه داشته باشم.و باز حامله بشم...نگهش میدارم.هیچوقت ب سقط فکر نمیکنم....شما ی روش مطمعن واسه جلوگیری در نظر بگیر که حامله نشی

❤ⓚⓞⓡⓓ❤
عزیزم خوشحالم ک سقط نکردی...و الان پسر دارم شدی......من حتی اگه ۴ بچه داشته باشم.و باز حامله بشم...ن ...

ممنون عزیزم.هر لحظه خداروشکر میکنم که دست به کار احمقانه نزدم و این بچه رو به لطف دوستان نینی سایت نگه داشتم .چون اون موقع تو بدترین شرایط روحی بودم ونمیتونستم عاقلانه تصمیم بگیرم.حکمت خداروشکر که هم نی نی سالمه و هم  یه برادر برای دخترهای نازم.

با دکتر صحبت کردم زمان زایمان لوله هامو ببنده تا دیگه خیالم  راحت بشه.بازهم ممنون از لطفت دوست عزیز.🌹🌹