2733
2734
عنوان

شمایی که زبان فارسی را خوب بلدی...

251 بازدید | 34 پست

.

شما ایی که زبان فارسی را خوب بلدی این را هم یاد بگیر که :

توليد مثل هنر نيست

اگر بود حيوانات برجسته ترين هنرمندان عالم بودند.

هنر آن است كه قبل از تصميم به جفت گيرى منجر به باردارى، شعورت برسد از خود بپرسى آيا براى برعهده گرفتن مسووليت ورود يك انسان به عرصه ى وجود آمادگى دارى؟

آيا بلوغ فكرى و احساسيت به جايى رسيده كه از حداقلهاى مورد نياز براى مراقبت و تربيت يك كودك آگاه باشى و اگر روزى از تو پرسيد چرا تصميم گرفتى من را به دنيا بياورى دليلى محكمتر از بقاى نسل و عصاى دست و دو چشم مست حوالتش كنى؟

شما دو تن كه رنگ رخساره ها تان خبر از پوچى و خامى درون مى دهد را چه شده است كه تصور كرده ايد لياقت پدر شدن و مادر شدن داريد؟

براستى چرا برخى آدميان قادر به تشخيص فرق حيوان صامت و ناطق نيستند؟

حال كه به لطف صدها لطايف الحيل سنتى و مدرن، شما را امكان اطفاى شهوت، بى آن كه شكمى برآيد فراهم شده، چه مرگتان است كه تخم لق در تخمدان ازدواجهاى غريزيتان مى كاريد تا لوبياى سحرآميزتان سر بركشد و وارد دنياى غولهاى نكبتى شود كه اسم انسان و رسم انسانيت را لجن مال كرده اند؟

چگونه است كه نمى توانيد چند سال زندگى بدون فرزند را تاب بياوريد تا با شناخت بيشتر از يكديگر شانس كودكتان را براى تجربه يك زندگى آرامتر افزايش دهيد و اگر هم احيانا آبتان با هم در يك سوراخ نرفت لااقل انسان ديگرى را مستاصل اشتباه خود نكرده باشيد؟

در کنار یادگیری زبان فارسی یاد بگیر كه کودکان قربانى فاضلاب تربيت حكومتى جامعه ات می شوند

#تولید_مثل #جامعه_بیمار

تو ایران سخت‌ترین کار دفاع از حقوق زنانه. باید راجع به استقلال زنان با خانومایی بحث کنی که عکس پروفایلشون نوشته «آقامون گفته عکس نذارم» 

درود بر شما 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

بعد از 6 سال که با شوهرم به ثبات اخلاقی رسیدیم و دیگه از جنگ و دعوا خبری نیست و تونستیم زندگیمون رو جمع و جور کنیم تا بچمون ارزو به دل هیچ چیزی نباشه از نظر مالی و عاطفی و از نظر مالی انقدر داریم که اگر روزی من و شوهرم تو دنیا نبودیم بچمون محتاج کسی نباشه ، داریم بچه دار میشیم. ایا زوده هنوز؟

چرا هرچی میبینین سریع کپی میکنین میزارین اینجا 

مشکلش چیه؟

هرچی میبینم کپی نمیکنم این مطلب رو پسندیدم و دلم خواست به اشتراک بذارم 😊

تو ایران سخت‌ترین کار دفاع از حقوق زنانه. باید راجع به استقلال زنان با خانومایی بحث کنی که عکس پروفایلشون نوشته «آقامون گفته عکس نذارم» 
بعد از 6 سال که با شوهرم به ثبات اخلاقی رسیدیم و دیگه از جنگ و دعوا خبری نیست و تونستیم زندگیمون رو ...

نه فدات شم خیلی هم عالی به سلامتی و خوشی 😘

درسته که برای فرزنددار شدن باید به یه سری بلوغ رسید اما ربطش به زبان فارسی رو نفهمیدم پوزش

فکر میکنم منظور نویسنده اینه که این مطلب رو به روانی زبان فارسی که همتون بلدین درک کنین

بعد از 6 سال که با شوهرم به ثبات اخلاقی رسیدیم و دیگه از جنگ و دعوا خبری نیست و تونستیم زندگیمون رو ...

به کسی مربوط نیس نظر بده😉قطعا شما عاقلانه و حساب کتاب شده عمل کردید...بیکاری اینجا میپرسی تا محکومت کنن؟

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
چرا هرچی میبینین سریع کپی میکنین میزارین اینجا 

تا باشه از این مطالب عزیزم بهتر از مطالب چرت و پرته که😘

انگشت مکن رنجه به در کوفتن کَس. تا کَس نکند رنجه به در کوفتنت مشت .