2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من تو هر دوتا بارداریم اصلا پیرهن نپوشیدم 

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............

پیراهن برای عروسی که داریم و عکس بارداری باید بگیرم تا هفته دیگه میگیرم

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
من تو هر دوتا بارداریم اصلا پیرهن نپوشیدم 

منم همین طور اصلا راحت نیستم با پیراهن

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
2738
نه منظورم پيراهن واسه عيد ديدني اينجوري بده؟ 

اگه میپوشی نه من خودم دوست ندارم

شلوار لي سخت نيست؟ 

شلوار لی مخصوص بارداری خیلی راحته

من تو خونه يه سره پيراهن كوتاه تنمه ولي بلند نداشتم اصلاً 

تو خونه منم میپوشم مهمونی و بیرون دوست ندارم راحت نیستم

2706