2752
2734
عنوان

خانومایی که بیماریهای سخت رو با موفقیت پشت سر گذاشتن بیاین کمکم

| مشاهده متن کامل بحث + 1293 بازدید | 40 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اشکم در اومده من ناامیدم این بزرگترین بدیه ممکنه همش لحظه هایی که از خدا خواستم کمکم کنه و فکر کردم این اخرین باره جلویه چشمم میاد و میبینم بعد چند وقت باز دردم برگشته دلم سرد میشه

LilySlim Weight loss tickers
من الان هنوزم بعضی وقتا جای صفرام بدجوری تیر می کشه که دیگه نفسم بالا نمیاد این دردا یادم می ندازه که چه روزایی داشتم و خداروشکر چقدر خدا کمکم کرد من یه رژیم غذایی فوق العاده سختم داشتم که تو حاملگی واقعا ضجرآور بود تازه نزدیک بود بچمم از دست بدم ولی خدا خودش همه چیو درست کرد نگران نباش فقط ایمان داشته باش با تمام وجود
ببین یه دعایی هست تو مفاتیح برای مریضی من هر روز می خوندم بعد نماز صبح یه ذکریه الان دقیقا یادم نیست اون خیلی کمکم کرد که روحیه داشته باشم اون موقع می خواستم جوری بشه که اصلا مجبور نشم صفرامو بردارم بعد که دیدم مجبورم خیلی نا امید شدم ولی الان می فهمم که اگه سنگامو بر می داشتم دوباره عود می کرد فقط خود خدا صلاح آدمارو می دونه
نیلوفر جون اول اینکه خیلییییی ناراحت شدممممم برات و از ته دلم دعا میکنم خیلیییی زود حالت خوب شه دعای ٢٣ صحیفه سجادیه رو هرروز بخون آرومت میکنه ، فکر میکنم مشهد هستی درسته؟
تو آمدی و خدا خواست پسرم باشی،
وبهترین غزلِ توی دفترم باشی،
تو آمدی وخدا خواست از همان اول،
تمامِ دلخوشی روزِ آخرم باشی،

تمامِ زندگی من و همنفسم 7 آبان 92 چشممون و روشن کرد، خدایا شکرتتتتت
عزیزم من 7 ساله که درد شدیدی در ناحیه گردن دارم که خوب نمیشه. درواقع درمانی برای اون وجود نداره. وقتی این مریضی رو گرفتم باورم نمیشد باید تا آخر عمر این درد رو همراه خودم داشته باشم.
با خودم فکر می کردم حالا که دردی به این بزرگی دارم خدا دیگه به من درد دیگه ای نمیده...
ولی اینطور نشد و یه مریضی لاعلاج دیگه گرفتم. عزیزم درد خیلی بده ولی باید اینو بدونی که این دنیا دنیای درده و کاریش نمیشه کرد. در واقع آدما با درده که ساخته میشند و به کمال میرسند. اون موقعی که فهمیدم دردم دائمیه با یه عزیزی مشکلمو درمیون گذاشتم بهم گفت باید حقتو از دنیا بگیری. اول فکر میکردم با این وضعیت نه میتونم ازدواج کنم و بچه دار شم و نه میتونم شغلی داشته باشم. اول خدا کارم رو درست کرد. بهترین کاری رو که فکرشو میکردم. بعد با کسی که چهارسال عاشقم بود و از این علاقه بی خبر بودم ازدواج کردم. جالبه بدونی بهترین شوهری بود که میتونستم داشته باشم. همیشه دوست داشتم خدا یه پسر بانمک بهم بده (درحالیکه برچسب نازایی روی پیشونیم بود) باز هم لطفش شامل حالم شد و حالا هم دارم برای ارشد میخونم و مطمئنم خدا کمکم میکنه...
خدا دوست داره بنده هایی رو که درد میکشن و باز صداش میکنن.
خودت فکرشو بکن از مادر مهربونتره!!!!!!
ولی اینم بگم همیشه باید سعی کنی مریضی رو در وجودت نفی کنی و بهش فکر نکنی.
هرچی به درد رو بدی بیشتر اذیتت میکنه. سخته ولی ممکنه...
زنی که زیبایی اندیشه پیدا کرده باشد زیبایی تنش را نشان نمی دهد. دکتر شریعتی