2733
2734
عنوان

خانومایی که بیماریهای سخت رو با موفقیت پشت سر گذاشتن بیاین کمکم

| مشاهده متن کامل بحث + 1293 بازدید | 40 پست
من تمام حاملگیم درگیر سنگ صفرا بودم نمی تونی حتی تصور کنی چه دردایی می کشیدم دو ماه بعد از زایمانم عملش کردم الان خداروشکر مشکلی ندارم ولی اونموقع همش دعا و نذر و نیاز می کردم آخه من به خاطر نینیمم نگران بودم واقعا روزای سختی بود ولی گذشت برای شمام می گذره ایشالا توکلت به خدا باشه
خداروشکر سرطان ندارم خدا روشکر ایدز ندارم هپاتیت ندارم نقص عضو ندارم اما باور کنین درد دارمممممممم درده مریضیهای دیگه خیلی بیشتر از اینه میدونم اما درده اینم کم نیست که قابل چشم پوشی باشه ابسه خیلی درد داره از همه بدتر بازگشتشه و اینکه ادم دیگه از اینده خبر نداره نمیدونه میخواد به کجا کشیده بشه

LilySlim Weight loss tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حالتو درک میکنم اما میدونم که بعد این همه درد و دلشکستگی یه ارامشو یه دل خوش نصیبت میشه باور کن.همینکه یه شوهر خوب و آقا کنارته همین به پون مثبته ازش استفاده کن .یه نظمی به زندگیت بده .خودت شروع کن از همین فردا .بخدا خودت داری دوره بیماریتو طولانی میکنی حالا هر چقدر هم مادر زادی باشه .فکرتو از چیزای منفی پاک کنی نه به سرعت ولی کم کم همه چی سر جای خودش قرار میگیره.بیماریت هم خوب میشه چون تو بهش غلبه کردی. همین که میخوای بری خونه جدید خودش یه تنوع و یه گام به سمت تغییره عزیزم
عزیزممممم تا ادم درد نکشه نمیفهمه درد یعنی چی من خیلی درد کشیدم خیلی اما باز اونایی که سرطان دارن میگن دیگه درد به استخون میرسه حتی تصورشم سخته خدا به دادشون برسه الان کبد چرب گرفتم از ترس اون دیگه تا خیلی خیلی لازم نباشه مسکن نمیخورم

LilySlim Weight loss tickers
من از ته دل به اینکه خدا کمکم می کنه ایمان داشتم فکر می کنم همین ایمانم باعث شد همه چی به خیر بگذره آخه چند بار نزدیک بود اورژانسی تو حاملگیم عمل کنم که خیلی خطرناک بود همه اون دردارو به جون خریدم تا نینیم طوریش نشه
2706