2733
2734

منم بچه ام از دست دادم 15 روزش بود حالت درک میکنم ولی بابا صبور باشی که خداوند دوباره لطفش شامل حالت کنه منم شوهرم ضعیفه واریکوسل یک داره ولی با اصلاح غذایی باردار شدم

تو را  من چشم در راه دارم
غذای خودتو و شوهدتو گرم کن...دوغ و دلستر و این چیزا نخورید...کاسنی بهش بده...زیاااد...بلدرچین.. آبگ ...

آخه ما چند ساله دوغ و دلستر و نوشابه رو گذاشتیم کنار. سوسیس کالباس ساندویچ هیچکدومو نمیخوریم. سعی کردم غذاهام سالم باشن. اما مورفولوژیش 12 درصد نرمال هست. تحرک 40 درصد😕😕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم یه 25 هفته از دست دادم .یدونه ام 22 هفته .این که 22هفته بود خیلی امید داشتم به موندنش .حیف نموند

اما خودمو اروم کردم همش به خودم میگفتم جاش پیش خدا امن .الان روحیم خوبه.

یه دخترم دارم که 9 ماه خوابیدم .بارداریم بدترین روزای زندگیم بود .همش بدن درد داشتم

امیدت به خداباشه

2731
😔😔اره منم همش فکرمنفی تو سرمه  اخی ازاول بارداریم تایه ماه پیش زجرعالموکشیدم بتای پایین 4با ...

انشاالله زود بدنیا میاد با شیرینیش همه چیو فراموش میکنی عزیزم

خداجون میدونی چقد دوستت دارم 😍 
شما اصلاح غذاییتون چی بور؟

سرخی کردنی حذف یا حداقل ممکن دوبار درهفته نخوداب یا ابگوشت مغزیجات برنج کم تر میخوری همراه غذا پیاز میخورد چون اسپرم زیاد میکنه  صبحها عسل وسیاهدانه شبها سه شیر اصل یک قاشق غدآخوری سبزیجات زیاد مصرف میکنی کلا فست وفود کالباساینا حذف تخم مرغ بومی مرغم خودمون محلی میگرفتیم

تو را  من چشم در راه دارم
2738