2752
2734
عنوان

چند تفکر غلط راجع به تناسب اندام

2263 بازدید | 52 پست

⛔️ 6 تفکر اشتباه که نباید باور کنید

1️⃣ دراز نشست کمک میکنه چربی شکمت آب بشه

✅ دراز و نشست هیچ نقشی روی کاهش چربی شکمی نداره، چون صرفاً برای تقویت عضلات شکم هست، مهمترین چیز برای کاهش چربی شکم، تغذیه شما هست.

2️⃣  خانم ها باید سبک وزنه بزنن

✅ این تفکر از اینجا شکل گرفته که اگر سنگین وزنه بزنید، بدن خانم ها مردانه می شود، این تفکر هم غلط هست، چون بدن خانم ها به اندازه آقایون تستوسترون نداره و نمی تونن مثل اونا عضلانی بشن.

3️⃣ هرچقدر بیشتر عرق کنی بهتر تمرین کردی

✅ تعریق رابطه مستقیمی با دمای محیط و افزایش درجه حرار بدن داره، هر چقدر محیط گرم تر و یا دمای بدن بالاتر باشه، بدن در واکنش به اون و برای خنک کردن خودش، تعریق می کنه، در تعریق فقط آب بدن رو از دست می دید

4️⃣ اگر درد نکشی به جایی نمیرسی

✅ وجود مقداری درد بعد از تمرین تا حدودی اجتناب ناپذیر هست، اما چنانچه این درد طولانی بشه و یا در طولانی مدت تداوم داشته باشه،نه تنها مفید نیست؛ بلکه می تواند مضر هم باشه یا نشانه ای از بیش تمرینی.

5️⃣ قبل از گرم کردن باید حرکات کششی انجام بدی

✅ بدترین اتفاق ممکن برای عضلات و بافت های نرم، این هست که شما قبل از اینکه بدنت گرم باشه، کششی انجام بدی، این کار بدن رو بیشتر مستعد آسیب می کنه، بهتره کشش رو بعد از گرم کردن انجام بدی، بهترین زمان کشش هم آخر تمرین هست

6️⃣ تمرینات کاردیو با شدت کم برای چربی سوزی بهترن

✅ اینقدر راجع به این مورد مطلب منتشر کردیم که حرف زدن ازش آدم رو خسته می کنه، اما خب هنوز خیلی ها فکر می کنن هوازی طولانی مدت واسه چربی سوزی بهتره، اگر دنبال چربی سوزی هستی، اول رژیم غذایی و سبک زندگیت رو اصلاح کن، بعد دنبال تمرینات با وزنه باشه و در هفته هم دو جلسه حداقل تمرین اینتروال انجام بده

🧚‍♀️

خب پس برا لاغر کردن شکم چیکار کنیم؟ من دو روزه دارم دراز نشست میزنم😥

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منظور از مردانه شدن این نیست که مثل مردا عضله بسازیم منظوراینه که اون ظرافت شونه ها و بازوها ازبین میره واقعا زنای بدنسازی که سنگین میزنن اصلا هیکلشون جالب نیست

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد......خداجونم منتظر معجزتم....😍❤❤🙏
2731
هوازی عزیزم در کنار تمرینات شکم و صد البته تغذیه اصولی

تو خونه انجام بدم؟ بیشتر توضیح میدی برام؟ لطفا🙏

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
منظور از مردانه شدن این نیست که مثل مردا عضله بسازیم منظوراینه که اون ظرافت شونه ها و بازوها ازبین م ...

نه بخدا اینطور نیست

ببین مگه اینکه بعضیا ژنتیکشون درشته مثلا من دیدم کسی بازوهاش سفته ولی کلفته 

یا اینکه از آمپول هورمونی استفاده میکنن

من کراس فیت کارم تی آر ایکس کار میکنم اصلا هیکلم مردونه نیست و دوستام و مربیام چون نچرال هستیم مگه گفتم یا فیزیک بدنشونه یا تزریق دارن

🧚‍♀️
از من میپرسی برو باشگاه چون هرکدوم اصول خودشو داره 

چرا میزنی؟ فک کردم اطلاعات داری😒

چرا میزنی؟ فک کردم اطلاعات داری😒

واااای چرا فکر کردی میزنمت و چرا فکر کردی از روی بی اطلاعی میگم

مطمعن باش کسی که بهت میگه همینجور تو خونه تمرین کنی بویی از ورزش نبرده و هیچ اطلاعاتی نداره

🧚‍♀️
واااای چرا فکر کردی میزنمت و چرا فکر کردی از روی بی اطلاعی میگم مطمعن باش کسی که بهت میگه همین ...

باشه.. بیخیال

طناب زدن چقد تاثیر داره تو لاغری؟

با روش 30 ثانیه طناب زدن 30 ثانیه استراحت 

من تو اون 30 ثانیه 50 تا طناب میزنم

میخوام نیم کیلو در هفته کم کنم در روز چند ست باید طناب بزنم؟

اخه تو نت مطالب ضد و نقیض هست یه عده که کلا رد میکنن یه عده هم میگن بهترین ورزشه

2706