2733
2734
عنوان

دفتر کار😣😣

537 بازدید | 67 پست

سلام بچه ها میشه راهنماییم کنید ،من تو ی دفتر مشاور کار می کنم ی خانم هم حالت منشی داره اونجا همش قران به دست میگیره و بیکار شدنی توسل میخوند ایشون با شوهرش به حالت قهر پاشده اومده شهرستان و همش بهم میگفت که شوهرم بهم خیانت کرده بود تو خونه خودم گرفتمش شوهرشم نظامیه و دوست ریس شرکت؛جز خانمایی که با همه مردا لاس میزنه و باهمه میخنده شوخی های بد داره؛ دیروز ریس شرکت رفت طبقه بالا بلافاصله این خانمم رفت پشت بندش ،داخل دفتر همکارای مرد خیلی زیادی اومدن منم تنها بودم سیستمم رو برداشتم‌برم بالا در و زدم برم داخل باور نمیکنید چی دیدم ریس شرکتمون رو زمین که خوابیده بود ی هویی پرید اونطرف هر دو دست و پاشون گم کردن برگشتم دیدم کل دگمه های مانتو خانمه بازه و عین بید میلرزید ریس شرکت به بهانه کلید ماشین من و فرستاد پایین  اومدم دیدم دگمه هاش و بسته نشسته بچه ها کمکم کنید حالا من چیکار کنم به نطرتون به همکارای دیگه بگم مواظب خودتون باشید این زن بدکارست؟ میدیم روزای جمعه هم میامد دفترنگو ....زن ربس شرکت ی خانم محترم پزشک هستش؛خودمم دیگه امنیت جانی ندارم میخوام از شرکت دربیام به نطرتون چکار کنم به همکارام بگم؟؟؟؟ 

"و تو در پناه خدایی و او هیچ وقت دیر نمیکند"

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دقیقا عین همین اتفاقو من دیدم چهار سال پیش جایی سرکار میرفتم دیدم حسابدار شرکت مرد با زنه ریختن رو هم تازه هر دو متاهل بودن یه دفه رفتم تو اتاق حسابدار کارشون داشتم دیدم مرده صندلیش چسبونده به صندلی زنه و داشت سی ن های زن رو دست میزد😣😣

2738

از دیشبم بهم هی پیام میده خسته نباشین کارتون تموم شد واقعااا به هیچ کس اعتباری نیست حجاب میکنه چادرسر میکنه لاشی هر روز بیکار شدنی دعا توسل میخونه خدا چرا جواب اینجور ادما رو نمیده که زندگی مرد متاهل رو میریزن بهم

به نظرم شما به کارت ادامه بده ولی حواست به خودت باشه زیاد باهاش جور نباش اگر شما این حرفو به بقیه بزنی مطمئن باش رئیس شرکت ساکت نمی شینه و مطمئنا برای شما بد می شه شاید یه انگی به خودت بزنن 

بهترین کار شتر دیدی ندیدی

چقدر کثیف 

گفتی زنه شوهر داره ؟

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕

اوکراین هم همچین شرکتی نیست،،چرا واقعا بعضیا اینقد کمبود دارن،،،اگه واست کار زیاده محل کارتوعوض کن،،اگه نه مث کبک سرتو بکن زیره برف،به کارت ادامه بده

بهشت هم کمه برای مادری که دوساعت تلاش میکنه برای خواب پنج دقیقه ای کودک😭
سكوت كن ب كارت ادامه بده اون زنه خودش ميخواد توكه نميخواي !!! همه جا ادم اين تهديدارو داره

به همکارام نگم مواظب خودشون باشن اون‌روز به یکی از کاراموزا میگفتش که اگه مسیله محرم نامحرمی نبود میگرفت بغلت میکردم  بوست میکردم پیش همه گفت خودشم

2706