2737
2734

سلام 

مامان و بابای من خیلی بی سیاستن

ادم مگه چندتا خواستگار خوب داره

ممکنه خب یکی از همونا بهترین فرد برای آدم باشه

من خودم خیلی سعی می کنم رفتارم منصفانه به دور از رو دادن زیاد باشه

ولی مامان و بابام خییلییی بد سوتی می دن

بعضی وقتا باعث توهین به طرف مقابل میشن گرچه هیچی تو دلشون نیست و منظوری ندارن

بعضی وقتام اغراق زیاد میکنن و خیلی رو میدن و اون موقعی که باید یه حرف مهمی رو بزنن و حریم و حدود مشخص کنن سکوت میکنن!

صحبتم که میکنم،باز دفعه بعدی تکرار میشه‌یا سوتی های جدیدی پیش میاد

واقعا خسته شدم

تحمل این همه استرس رو ندارم به خدا

همه حرفا رم که من نمی تونم بزنم!

چه کاری از من برمیاد به نظرتون؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اغلب دخترها و پسرها ، سر خواستگاری و بله برون و عقد و  عروسی شون ؛  با خانواده شون ازین مشکلات دارن .... 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2738

چی بگم‌ والا مام همی مشکلو با جناب مادر داریم

ولی شمام زیاد سخت نگیر یسری چیزا رو ما خیلی بزرگ‌میکنیم ولی از نظر بزرگترا ی چیز عادی هست

عصرانه، دلم یک گوشه‌ی دنج ،در یک کافه می‌خواهد ...!فقط من و تو ...!در ازدحام جمعیت این شهر ،فقط تو را ببینم ...!تو قهوه تعارف کنی ...من غرق در قهوه ای چشمانتطعمِ خوشِ بودنت را بنوشم ...!#من خدا را دارم اللهم صل علی محمد وآل محمد....

كارى ازت برنمياد عزيزم. اينجورين ديگه. اگه ميتونى سخنرانى هاى خواستگارى رو براشون بذار گوش كنن، تا آدابشو ياد بگيرن. مطمئن باش همه ى كسايى كه كيس مناسب پيدا كردن، پدر و مادراى كاملا اكى نداشتن. كسى كه بايد قسمتت بشه، ميشه

اَللّٰهُمَّ عَجِّلْ لِوَليِكْ اَلْفَرَجْ
2706