2737
2734
عنوان

جوش بعد اصلاح

249 بازدید | 33 پست

خانماااا😪 دیگه خسته شددددم

بعد اصلاح و وکس و اپیلاسیون همیشه جوش میزنم. الکل و گلاب هم امتحان کردم ولی جواب نگرفتم. صورتم مثل اینه بود الان شده پر از لک و جوشای بزرگ و چرکی😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥

آدم یجایی تو زندگیش وایمیسه و برمیگرده به راهی که تا اونجا اومده نگاه میکنه، میبینه چقد میون‌بر بوده که ندیده

ژل بعد اصلاح سینیره بزن

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.

من موقعی که مو در میومد جوش میزد و هیچ راهی نداشت  چند سالی با ژیلت زدم   بعد بندانداز خریدم  چند ساعت دور صورتمم اروم اروم برمیدارم جوش نمیزنم 

خدایا کمکم کن ب وزن دلخواهم برسم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ژل بعد اصلاح سینیره بزن

اونم تابستون امتحان کردم. اثری نداشت😶

آدم یجایی تو زندگیش وایمیسه و برمیگرده به راهی که تا اونجا اومده نگاه میکنه، میبینه چقد میون‌بر بوده که ندیده
2731
من موقعی که مو در میومد جوش میزد و هیچ راهی نداشت  چند سالی با ژیلت زدم   بعد بندانداز خری ...

واقعا؟؟ ینی اگه بندانداز بگیرم دیگه جوش نمیزنم؟؟ 

منم از این ترس دارم که اگه اصلاح کنم از اینه که هستم بدتربشم😑😑😑

انقد بده. مجردیام پوست صورتم عالی بود😥😥😥 قدر پوستتو بدون

اونم تابستون امتحان کردم. اثری نداشت😶

واس من عالی بود....بعد هرر مدل اصلاحی  سریع  میزنم میزارم بیست دقیقه  نیم ساعت بمونه بعد اب کشی میکنم

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
2740
انقد بده. مجردیام پوست صورتم عالی بود😥😥😥 قدر پوستتو بدون

الانم جوشم زیاده.البته سیبیلمووپیشونیموباژیلت میزنم ولی بقیشونه.چون کم موهستم.مامانمم یکسره باهام دعوامیکنه که باژیلت نزن موهاش ضخیم میشه

الانم جوشم زیاده.البته سیبیلمووپیشونیموباژیلت میزنم ولی بقیشونه.چون کم موهستم.مامانمم یکسره باهام دع ...

اره پشت لبت سبز میشه موقع اصلاحم دردت چندبرابر میشه. سعی کن پیشونیتو فقط بندبندازی

[QUOTE=82217088]اره عزیزم من خیاطم[/QUOTEیه سوال خیلی مهم دارم

بگو عزیزم