2737
2739
عنوان

سقف کارت به کارت با آپ چقده؟

850 بازدید | 16 پست

بیشتر از سه تومن چه جوری  میشه کارت به کارت کرد؟

بدترین نوع دعوا با کسیه که سرعت تایپش از تو بیشتره                     میشوره میذارتت کنار.....اما تو تازه نوشتی احترام خودتو نگه دار

برای من یک تومن هست

ولی اگه به کارت من واریز کنی ۳ تومن هم قبوله😂😂 

ولی جدی سقف آپ ۱ تومن هست

ازدواج سنتی یا عاشقانه مثل داستان بودن یا نبودنه. مسئله اینست... سنتی که توش عشق نباشه مثل مردابیه که هر چی توش دست و پا بزنی به جای نجات، بیشتر توش غرق میشی.... بی هیچ حسی بی هیچ نفسی یک زندگی خاکستری خاکستری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای من یک تومن هست ولی اگه به کارت من واریز کنی ۳ تومن هم قبوله😂😂  ولی جدی سقف آپ ۱ ...

جدا؟

بدترین نوع دعوا با کسیه که سرعت تایپش از تو بیشتره                     میشوره میذارتت کنار.....اما تو تازه نوشتی احترام خودتو نگه دار
2731
روزانه سه تومنه، بیشتر نتونستم، بیشتر بخوای باید بری بانک عزیزم

ای بابا.چه بد.مرسی عزیزم

2738
کافی نت برو 

چه جوری؟اونا با چه سیستمی میرن؟

نمیدونم فک کنم بتونن بیشتر بزنن از کارت های مختلف میزنن احتمالا

ممنون عزیزم

سقف روزانش یه تومنه

نرم افزار بانک ملت نصب کن،از طریق خدمات بدون لاگین،سه تومن میتونی بریزی،مهم نیست از چه بانکی به چه بانکی

کافینت نرو ریسکه

تیکر تولد یه سالگی پسرمه،،، هر شب راااحت بخواب،خدا از چیزی که قراره فردا باهاش روبرو بشی ،خیلییی بزرگتره.  
2706