2737
2734
عنوان

بچه ها یه سوال دارم

261 بازدید | 28 پست

دوماه دیگه زایمانمه بیمه ندارم میخوام بیمه ایرانیان بگیرم کسی میدونه شرایطش چیه 

واسه خانواده دونفره هزینه اش چقدره؟

و چقدر طول میکشه بهمون بدن

من قبلا بیمه تامی اجتماعیداشتم تا دو ماه پیش که تموم شد...خدا ازشون نگذره کار شوهرم تعطیل شد دیگه بیمه نریختن..حالا نمیدونم چیکار کنم

خوشا بحال کسیکه ایمان و اعتمادش را به من از دست ندهد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مرسی عزیزم

بيمه سلامت بگير ميري دفتر بيمه سلامت فتوكپي مداركت رو ميبري دفترچه برات صادر ميكنن هزينه نداره فقط هزينه كارگزيني هست كه فكر كنم نفري هزارتومنه بعد بيمارستان دولتي بري رايگانه

2738
همون تامین اجتماعی رو خودت نمیتونی  ادامه بدی اونجوری  بهتره  سابقه  بیمه تون ه ...

گفت باید پول سه ماه پیش پیش بدم حدود یک میلیون صد میشه سخت برام

بيمه سلامت بگير ميري دفتر بيمه سلامت فتوكپي مداركت رو ميبري دفترچه برات صادر ميكنن هزينه نداره فقط ه ...

گفتن دیگه نمیدن...فقط ایرانیان میدن

گفت باید پول سه ماه پیش پیش بدم حدود یک میلیون صد میشه سخت برام

ای بابا  منم  ۹ سال پیش  مثل شما بودم  شوهرم  بیکار و بیمه تموم شده و بچه تو راهی 

خودمون  ادامه دادیم  بیمه رو 

به خاطر همین گفتم  شاید  بتونی ادامه بدی 

ان شاءالله   مشکلاتت برطرف بشه 

آخرش نفهمیدم،وقتی به ماخوش میگذره،چرا عقربه های ساعت هیجان زده میشن؟!!
گفتن دیگه نمیدن...فقط ایرانیان میدن

والا دقيقا يك ماه پيش من براي مادرم دفترچه سلامت گرفتم مادر بنده خدا ميگفت همه ميگن سالي ٢٦٠بايد بديم رفتم پرسيدم گفتن اون طرح رد شده اجرا نميشه و من با كلا ٥هزارتومن دفترچه براي مادرم گرفتم

2706