2733
2739

این واکسنی که بچه های ۹۵ به بعد باید بزنن رو زدین همه؟

نمیشه نزد؟

برای من عزیزی پیش همه کس رئیسی 😁تو یکی حرف نزن که جای هیچی حسابت نمی کُنُم

یعنی چی نمیشه نزد ؟یعنی خدایی نکرده به فلج شدن بچه میارزه 

من شنبه نوبت دارم برم بزنم البته اگه باز سرما نخوره 

از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود ؟؟؟؟                به کجا میروم آخر ننمایی وطنم                          خداوندا مرا آن ده که آن به  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چرا نزنی حب 

زدنشو که حتما می زنم... ولی منظورم اینه اگه اتقد مهم بود چرا همون موقع که واکسنش تو ایران نایاب بود ابراز نگرانی نمیکردن براش؟

قطره خوراکیش پیشگیری نمیکنه که حتما باید تزریقشم بکنن؟

2731
یعنی چی نمیشه نزد ؟یعنی خدایی نکرده به فلج شدن بچه میارزه  من شنبه نوبت دارم برم بزنم البته اگ ...

منم شنبه باید ببرمش

منظورم از تزدن اینه که پس قطره خوراکیش چی بود که خوردن اینا؟

منم نزدم شهرستانم میگن هنوز نیومده موندم چ کنم

همین دیگه... این چه واکسن حیاتی ای هست که واسه بچه های شهر های بزرگ مهم بوده و واسه شهرستانا هنوز تامین نشده!؟

خیلی سواله واسم

منم شنبه باید ببرمش منظورم از تزدن اینه که پس قطره خوراکیش چی بود که خوردن اینا؟

قطره خوراکی ش فایده نداشته مث اینکه چند تا بچه دچار فلجی شدن به خاطر همین دوباره تولید کردن 

از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود ؟؟؟؟                به کجا میروم آخر ننمایی وطنم                          خداوندا مرا آن ده که آن به  
2738
زدنشو که حتما می زنم... ولی منظورم اینه اگه اتقد مهم بود چرا همون موقع که واکسنش تو ایران نایاب بود ...

چون میخواستن صداش در نیاد و جون مردم براشون مهم نبود ،الان هم تو شهرایی که اتباع افغان و پاکستانی هست باید بزنن 

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌