2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آرزو جون و آقا وحید ب پای هم پیر شین😂

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
2728
2740

من که حال ندارم برم چیزی بخرم،فردا تولدمم هس ببینیم اون چیزی میخره😐😐😐

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
من که حال ندارم برم چیزی بخرم،فردا تولدمم هس ببینیم اون چیزی میخره😐😐😐

لازم نیست چیزی بخری 

رو یه کاغذ براش کلی جملات عاشقانه بنویس و کلی شکلک قلب و اینا بکش 

یکم قری باش

لازم نیست چیزی بخری  رو یه کاغذ براش کلی جملات عاشقانه بنویس و کلی شکلک قلب و اینا بکش  ...

😴😴😴😴😴دارم وسایلو جمع میکنم برا اثاث کشی،ولش کن بابا،ی کیک بخوریم بسمونه،امسال که اصن حال ندارم حالا شاید سال بعد ی کاری بکنم،

وعده ی سر خرمن😀😀😀😀

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
آفرین، حتما بفرست  منم الان درست کردم منتظرم همسرم از دانشگاه بیاد سوپرایزش کنم

من تا شب شیفتم از دیشب دست به کارشدم😉غذاهای مورد علاقش شامل دلمه,کتلت مرغ,ماکارونی و پنیر درست کردم😍و دسر کاستر دو رنگ(شکلاتی و ساده)و دسر انار😍همه رو سعی کردم قلبی کنم😍یه باکس هدیه هم خودم درست کردم😍

خسته نباشی 😂وعده سر خرمن رو خوب اومدی

😂😂😂😂اره دقیقا،سلامت باشی

2706