2733
2734
لطفا هرکس نظری داره بگه
برحسب تجربه یا تعریفایی که شنیده
این تاپیک برای کسانی میسازیم که مثل من در انتخاب بیمارستان تردید دارن
ساکنین کنار دریا بعد از مدتى صداى امواج را نمیشنوند، عجب قصه ایست حکایت عادت...!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
والا کیمیا جون دوستم می خواست طبیعی زایمان کنه یازده شب دردش گرفته بود دکتر کشیک اومده بود با یه لحن بدی با جملات خیلی زننده معاینش کرده بود اونوقت کسی که درد داره فهمیده بود که مشکلی پیش اومده و نمی تونه زایمان طبیعی کنه گفته بود بزارید دکتر خودش بیاد بیچاره توی یه اتاق تنها تا صبح درد کشیده بود تا دکتر خودش اومده بود. درد الکی . یه مسکن بعد از عمل ندادند می گفتند نداریم خودتون برید بخرید.ببخشید طولانی شد حالا خودتم یه تحقیقی بکن
من صارم بودم با شاه حسینیی سزارین عالییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
2740
من نجمیه سزارین عمل کردم عالی بود عالی اگه دکترم هنوز اونجا بود برای دومی هم بدون شک میرفتم همونجا جاریم بقیه الله عمل کرد سزارین اونم راضی بود
فروشگاه پوشاك فرشته ها با اجناسی از برند های معتبر آلمانی مانند lupilu _pepperts  با قیمت هایی زیر قیمت بازار ادرس اینستاگرام و تل گرام ما pooshake_fereshteha