2752
2734

اوهه ولش بابا ماهم ازاین استاد پیر داشتیم واس کار بش زنگ زدم سراخر گفت زنم شو کارمیخای چیکار منم الفرار

خداجووونم شکرت بخاطر معجزه زندگیم دختر نازم❤🧚🏻‍♀️🤲اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببین من 28 سالمه... از طرفه خانواده توی فشارم... از یه طرف دوسش دارم و از طرفی یاد کاراش میوفتم لج ...

نه اصلا 

اون جدايي و سنگ اندازي هم كار خداس كه اين كار رو نكني 

مطمئنن پشيمون ميشي پولدار بودن مهم نيست تو شرايط شما ، چون خودت ميتوني با تحصيلاتت خوب پول در بياري 

اصلا بهش فكر نكن حتي 

گاهي با يك اشتباه نوزده نميشي صفر ميشي 💕

ببخشید ولی یه پیرمرد چه جذابیتی  داره؟

فکر کن 

۴۶ساله باشی و با یه مرد ۷۰ساله زندگی کنی !!!!!

رسما جوانیت به فنا رفته 

با نظر من موافق نیستید ریپلای نکنید ، پبشنهادم بهت پماد سوختگیه:))
پولداره که می خوای باهاش ازدواج کنی ؟ چون بگی عاشق شدم من نمی تونم باور کنم ؟ اگه مطمئنی اخلاقش خو ...

اگه اخلاقش خوب بود و آدم درستی بود انقدر آزارش نمیداد...

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
من 28 اون 46

24 سال بزرگتر که میشه 52 سالش

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  

چيه جديدا عاشق پيرا ميشن 

دختر خالم عاشق يه مرده شد از باباش بزرگتر بود مرده 

سكته كرد داشت ميمرد پيرمرده 

اين داشت خودشو ميكشت

با گذر زمان همه چيز از ياد ميرود حتي خاطرات شيريني ك روزي مارا به وجد مياوردند
ببخشید ولی یه پیرمرد چه جذابیتی  داره؟ فکر کن  ۴۶ساله باشی و با یه مرد ۷۰ساله زندگی کنی ...

ولی تحصیلاتش مثل خودته و وضع مالیشم خوبه

ای که مرا خوانده ای، راه نشانم بده

واااای تروخدا نککنی این کاروها،اصن من میترسم از این مرده،چجوری به خودش اجازه داده ازت خاستگاری کنه

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
2706