2733
2734
عنوان

آیا واقعا حق با مادرشوهرمه؟

1039 بازدید | 53 پست

من عید عروسیمه ولی خانواده شوهرم یه شهر دیگه ان من با خانوادم که جمعیتشون به 40 نفر میرسه باید بریم شهرشون برای برگزاری عروسی 

خونه پدرشوهرم فوق العاده کوچیکه 10 نفر به زور جا میشن از طرفی هم مادرشوهرم خیلی کثیفه اصلا به نظافت خونه اش نمیرسه من برای اولین بار خجالت میکشم که خانوادم برن خونه اشون چون جا هم نمیشن شوهرم گفت یه خونه اجاره کنیم همون چند روزی که عروسی هست خانواده تو برن اونجا ما گفتیم شاید پدرشوهرم یا مادرشوهرم ناراحت بشن ولی وقتی گفتیم استقبال کردن و گفتن اتفاقا ما مشکل اصلیمون برای این عروسی فامیلیای شمان که جا و مکان نداریم براشون بهتره که خونه اجاره کنید 

ما چند روز پیش شهرشون خونه رو دیدیم گفتیم واسه روز عروسی رزرو میکنیم

بعد مادرشوهرم گفت مگه شما میخوایید پول اجاره رو بدید گفتیم آره پس کی باید بده گفت مهموناتون باید بدن قبل از این که من بگم شوهرم گفت مگه میشه دارن واسه ما میان پررو پررو بهشون بگیم براتون خونه گرفتیم پولشو بدین زشته اینطوری 

مادرشوهرم گفت وظیفه اوناس که بیان عروسی پس خودشون هم باید پول خونه رو بدن ناراحتن میتونن نیان منم خیلی بهم بر خورده بود خیلی ناراحت شدم ولی به روش نیوردم دیدم ناراحتی میشه گفتم اشکال نداره من به خواهر برادرام میگم پولشو حساب کنن حرفی هم ندارن حساب میکنن ولی به شوهرم گفتم من بهشون هیچی نمیگم زشته ازشون پول بگیرم واسه خونه ای که بخاطر ما دارن میان ما وظیفه داریم جا و مکان براشون تهیه کنیم پس خودم پول خونه رو میدم به مامان بابات چیزی نگو 

ولی الان چند روزه حسابی به هم ریختم دلم خیلی از مادرشوهرم شکسته هر روزم هی پیام میده به شوهرم که به خانواده زنت گفتین که پول خونه رو باید بدن قبول میکنن اگه قبول نمیکنن که خونه رو کنسل کنیم

دلخوریتو به زبون میاوردی همون موقع یا حداقل به مادرشوهرت چیزی نگفتی بعدش که با شوهرت حرف زدی میگفتی پول اجاره رو با هم میدیم خودمو خودت ...مگه همسرت پول نداره از خودش ؟

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خیلی سنگین شو با مادرشوهرت 

دوم رسمه خانواده داماد میان شهر عروس برای عروسی 

عروس نمی ره

سوم خانواده خیلی مهمه خوب فکرات رو بکن 

چهارم در جواب مادرشوهرت سکوت کن یعنی اصلا تصمیمات ما به فرددیگه ای مربوط نیست

2738

چه پرو. این خانواده داماد موقع عروسی چرا میخوان همه چیز براشون مفت تموم بشه؟؟ 

بهار بود و تو بودی و عشق بود و امید بهار رفت و تو رفتی و هر چه بود گذشت. امیرم عزیزترینم عشق جاودانی من دلم بینهایت برات تنگ شده زود به زود بیا به خوابم دوستت دارم برادر نازنینم خیلی جات خالیه..

از الان بهش رو ندین تو همه چی دخالت کنه، بذار ناراحتی بشه (نه دعوا و بی احترامی ها) درستش همینه که وقتی شما کسی رو دعوت میکنین براشون یه جایی که مستقر بشن مهیا کنین

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...

دققییییقا مثل منی....منم عروسیم شهرستان بود و تمام فامیلای همسرم سهرستان بودن

ولی خودمون و فامیلامون تهران

ما از چندروز قبل رفتیم هتل و تمام اتاقاشو گرفتیم پولشم مامان بابای من دادن....

به شوهرت بگو جلو مامانش وایسته عزیزمن ...از الان کوتا بیای اینده هم همینه هااااا میبینی باز دخالت‌کرد...

مهمونا دارن بیای شما میان و ارزش قاعل میشن پس بهتره پولم شما بدین نه اونا وگرنه اونارو که مجبور نکردین بیان که

⚡یک عدد بی برق...⚡
2706