2733
2739
عنوان

شیر نخوردن دختر دوماهه م

130 بازدید | 28 پست

دخترم از روزی ک بدنیا اومده موقع شیر خوردن گریه میکنه و پاهاشو فشار میده فقط وقتی ک خوابالو باشه شیر میخوره روزا اصلا نمیخوابه 

فقط چهار پنج ساعت شبا میخوابه  دوبار بردمش متخصص  شربت کولیک داد ولی بدترش کرد ک بهتر نشد نمیدونم چیکار کنم دیگ😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

فقط بايد راه ببريش يا تو ني ني لالا بزاريش چون فقط كوليك  ني نيا با تكون آروم خوب ميشه سر ٤ ماه تموم ميشه چيزاي نفاخ نخور اگه شير خودتو ميدي ساده بخور هرچي بخوري انگار ني ني ميخوره برا همين دل درد ميگيره

زنها تا وقتي عاشق نشده اند بهترين روانكاوها هستند ولي بعد از اون تبديل ميشن به بهترين بيماران رواني❤️❤️❤️❤️❤️❤️
فقط بايد راه ببريش يا تو ني ني لالا بزاريش چون فقط كوليك  ني نيا با تكون آروم خوب ميشه سر ٤ ماه ...

اره تو گهواره فقط میخوابه خودم از ترس دل درد چیزی نمیخورم بعد غذامم عرق نعنا رو با نبات شیرین میکنم میخورم ولی فایده نداره

فقط بايد راه ببريش يا تو ني ني لالا بزاريش چون فقط كوليك  ني نيا با تكون آروم خوب ميشه سر ٤ ماه ...

مال کن که به هیچ عنوان اروم نمیسد از ۱۱شب شروع به جیغ کشیدن میکرد تا۲شب بکوب جیغ میگما دیونه میشدم فقط.الان یذره بهتره خداروشکر

اره تو گهواره فقط میخوابه خودم از ترس دل درد چیزی نمیخورم بعد غذامم عرق نعنا رو با نبات شیرین میکنم ...

میگن افشره نعناع یه قطره رو تو اب بریزی بدی نینی خوبه ولی خودم رازیانه میدم

2706