2733
2739
عنوان

خانمایک لحظه لطفا

81 بازدید | 6 پست

سلام...

من دیروزامپول ویتامین کازدم برای قطع پ....میخام بیینم الان دیگه نبایدداروهاموبخورم؟الان که دیگه قطع شدخونریزیم...فقط پادردوکمردرددارم....یادم رفت بپرسم ازدکتر...تاشنبه هم نیست

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.
خامله ای

نه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خب وقتی داروهات مونده مصرف کن چون دکتر به اندازه دارو میده نه کم نه زیاد 

اخه من ۴۵روزخونریزی داشتم دکتررفتم دیروزاین امپول وزدم‌الان قطع شده خوب حالاکه قطع شده یعنی لازمه داروبخورم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اخه من ۴۵روزخونریزی داشتم دکتررفتم دیروزاین امپول وزدم‌الان قطع شده خوب حالاکه قطع شده یعنی لازمه دا ...

ممکنه نخوری دوبار تکرار بشه، گفتم دکتر حتما میدونه چقدر دارو برات تجویز کنه،البته خودت میدونی

لبخند بزن،گاهی قوسی کوچک،معماری یک سازه را زیرورو می کند
ممکنه نخوری دوبار تکرار بشه، گفتم دکتر حتما میدونه چقدر دارو برات تجویز کنه،البته خودت میدونی

باشه ممنونم ازتون.

1
5
10
15
20
25
30
35
40