2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله ،تازه وإيفاي من دوتا هست با يه شماره كه يكيش واسه خودمونه يكيش براي مهمون كه مياد وصل بشه 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
2728
بله ،تازه وإيفاي من دوتا هست با يه شماره كه يكيش واسه خودمونه يكيش براي مهمون كه مياد وصل بشه&n ...

خوشبحال مهموناتون

به لطف خدا همین روزا(خیلی خیلییی زووود)تاپیک میزنم ؛ خدایا شکررررت که دخترمو شفا دادی.بگو الهی آمین
بله ،تازه وإيفاي من دوتا هست با يه شماره كه يكيش واسه خودمونه يكيش براي مهمون كه مياد وصل بشه&n ...

خیلی هم عالی 

فدات میدونی هزینه چقدره بخوام وصل کنم ؟دستگاهش رو دارم باقی هزینه ها

2740
بله ،تازه وإيفاي من دوتا هست با يه شماره كه يكيش واسه خودمونه يكيش براي مهمون كه مياد وصل بشه&n ...

اون وایفای ما هک شده شماره اش یجورایی لو رفته نگرانم با اون شماره وایفای بگیرم باز هک بشه؟

خیلی هم عالی  فدات میدونی هزینه چقدره بخوام وصل کنم ؟دستگاهش رو دارم باقی هزینه ها

واسه ما با دستگاه شد حدود دويست تومن ولي الان هر ماه فقط حجم ميخريم 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
اون وایفای ما هک شده شماره اش یجورایی لو رفته نگرانم با اون شماره وایفای بگیرم باز هک بشه؟

بايد رمزش رو قوي كني عزيزم 

میتونم با ی شماره دیگه بگیرم؟

آره مشكلي نداره