2733
2739
عنوان

کی بیداره بیاد صحبت کنیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 217 بازدید | 36 پست

[QUOTE=82152132]سخت نیست تنهایی میخوابی صبح ها که شوهرت میره نمیترسی؟[/QUOTE

الان که دو تا بچه دارم باهاشون میخابم. .... ولی قبل از بچه ها هم تنهایی میخوابیدم یا آهنگ گوش میکردم. ...... 

نصفه شب هزینه برق کمتره درسته ؟؟

نمیدونم.ولی فکرکنم.دلیل اینکه شبهاروشن میکنم اینه که روزها مثل خرس خوابم وقت نمیشه😂

بالاخره منم مامان شدم.روز11اردیبهشت 1398 دخترکوچولوی من ساعت16و35 دقیقه به دنیا اومد😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=82152132]سخت نیست تنهایی میخوابی صبح ها که شوهرت میره نمیترسی؟[/QUOTE الان که دو تا بچه دارم ...

من تنهایی خوابیدن خیلی سختمه مثل کابوسه برام یک دلیل بد خواب بودنم فکر کنم همینه

تو ای بال و پر من ،رفیق سفر من،میمیرم اگر سایه ات نباشه رو سر من
2731
نمیدونم.ولی فکرکنم.دلیل اینکه شبهاروشن میکنم اینه که روزها مثل خرس خوابم وقت نمیشه😂

آهان 😀😀 نه بابا ، من دختر مدرسه ای دارم. ... روزها کارهامو انجام میدم. .. صبح زود بیدار شدن مکافاته ولی ارزش داره که کارهای خونه زود تموم میشه. .... امشب هم کشیک شوهرمو میکشم. ..😄

آهان 😀😀 نه بابا ، من دختر مدرسه ای دارم. ... روزها کارهامو انجام میدم. .. صبح زود بیدار شدن مکافات ...

عزیزم خداحفظ کنه بچه هاتو وهمچنین همسرتو

منم شوهرم کارش شیفتیه صبح کارکه میشه باید کل هفته کشیک بدم خواب نمونه.بعدشم که شبکاره تنهاخوابم نمیبره😂

بالاخره منم مامان شدم.روز11اردیبهشت 1398 دخترکوچولوی من ساعت16و35 دقیقه به دنیا اومد😍😍😍