2737
2739
عنوان

کی بیداره بیاد صحبت کنیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 217 بازدید | 36 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یادمه یک تاپیک داشتم خاطره های اشنایی با شوهرم بود دارم میگردم دنبال اون بزارم برای کسایی که حوصلشون سر رفته بخونن😁😁

تو ای بال و پر من ،رفیق سفر من،میمیرم اگر سایه ات نباشه رو سر من
2731
منم پیراهن شوهرمو انداختم لباسشویی. خشکش کردم روی بخاری ، الان بیدارم تا پنج صبح بیدارش کنم بره سرکا ...

خوب شدیادم انداختی برم لباسشویی روشن کنم😛

بالاخره منم مامان شدم.روز11اردیبهشت 1398 دخترکوچولوی من ساعت16و35 دقیقه به دنیا اومد😍😍😍
دلم خواست  فردا آز ناشتا دارم 😣

الهی.منم یک هفته ست آزمایش دارم بخاطرهمین نصف شب خوردنهام نتونستم برم😂

بالاخره منم مامان شدم.روز11اردیبهشت 1398 دخترکوچولوی من ساعت16و35 دقیقه به دنیا اومد😍😍😍
منم پیراهن شوهرمو انداختم لباسشویی. خشکش کردم روی بخاری ، الان بیدارم تا پنج صبح بیدارش کنم بره سرکا ...

من دست دلم به هیچ کار نمیدونم چرا نمیره ظرف ها رو هم نشستم منتظرم صبح شوهرم بیدار شه بشوره😁😁

2738
من دست دلم به هیچ کار نمیدونم چرا نمیره ظرف ها رو هم نشستم منتظرم صبح شوهرم بیدار شه بشوره😁😁

😂😂😂😂

من اینقدرتوی این دوران بارداری دادم شسته دیگه روم نمیشه😂

خوب شدیادم انداختی برم لباسشویی روشن کنم😛

من اولین باره این موقع لباسشویی روشن میکنم. ... آخه همسرم لباسهاشو از سرکارش جمع کرده آورده،،، خودشم دیروقت اومد. ....

همش استرس داشتم صدای لباسشویی نره طبقه پایین ، شاکی بشن. ..... الان هم خشکشون کردم منتظرم ساعت پنج بشه بعد بخوابم

من اولین باره این موقع لباسشویی روشن میکنم. ... آخه همسرم لباسهاشو از سرکارش جمع کرده آورده،،، خودشم ...

من همیشه نصف شب لباس میشورم صداش نمیره پایین.روشن میکنم میرم میخوابم.امشب زودخوابم بردساعت یک ونیم بیدارشدم

من اولین باره این موقع لباسشویی روشن میکنم. ... آخه همسرم لباسهاشو از سرکارش جمع کرده آورده،،، خودشم ...

سخت نیست تنهایی میخوابی صبح ها که شوهرت میره نمیترسی؟