2733
2734
عنوان

باردارها انصافا بیاید😉😉

339 بازدید | 36 پست

سلام سوالم راجب اینه..شما توبارداری چقدر ب خودتون میرسیدین..از لحاظ تغذیه از لحاظ روحی ؟من واقعا تواین شرایط ک هست نمیتونم بیخیال پول خرج کنم چون دستمم یکم خالیه..یادم نمیاد چیز گرونی خورده باشم گردو،پسته واینا اهل ویارهم نیستم اثلا ندارم..میوه هم هرروز نمبخورم..وقتایی ک باشه شاید روزی یکی دوتا ..از ی ور هم حرص زیاد مبخورم. وقتی میبینم میلم ب چیزی نمی کشه.شیر و لبنیات اصلا نمیتونم بخورم..همش میگم این بچه چی میخواد بشه😩😩

من هونحایی خراب کردم                                         که فکر کردم اگه                                          احساسمو صادقانه بگم بهتره...!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من خیییلییییی به خودم میرسم. از تغذیه گرفته تا استراحت.

ولی عزیزم درسته اینا اهمیت داره، اما بیشتر از آرامش که اهمیت نداره. هیچی مثل استرس بچه رو اذیت نمیکنه

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁

بچه که شکلش بیشتر ژنتیکیه...باورکن منم اصلا زیاد چیزهای مقوی نخوردم شاید یک بار اول حاملگیم پسته خوردم میوه هم فقط پرتقال و لیموشیرین که ازهمه ارزون تربود توکل برخدا که بچه هامون فقط سالم وسلامت بیان دنیا 

ﺗﻨﻬﺎﺋﯽ ﺁﺩﻣﯽ ﺭﺍ ﻋﻮﺽ ﻣﯿﮑﻨﺪ ﺍﺯ ﺗﻮ ﭼﯿﺰﯼ ﻣﯿﺴﺎﺯﺩ ﮐﻪ ﻫﯿﭻ ﻭﻗﺖ ﻧﺒﻮﺩﯼ ﮔﺎﻩ ﺍﻧﻘﺪﺭ ﺑﯽ ﺗﻔﺎﻭﺕ ﻣﺜﻞ ﺳﻨﮓ ﮔﺎﻩ ﺍﻧﻘﺪﺭ ﺣﺴﺎﺱ ﻣﺜﻞ ﺷﯿﺸﻪ ﺍﻧﻘﺪﺭ ﺑﺎ ﺧﻮﺩﺕ ﺣﺮﻑ ﻣﯽ ﺯﻧﯽ ﮐﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﺣﺮﻑ ﺯﺩﻥ ﺑﺎ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﻻﻡ ﺗﺎ ﮐﺎﻡ ﺩﻫﺎﻧﺖ ﺑﺎﺯ نمی شود ﻏﺬﺍﯾﺖ ﺭﺍ ﺳﺮﺩ ﻣﯽ ﺧﻮﺭﯼ ﻧﻬﺎﺭ ﻫﺎ ﻧﺼﻔﻪ ﺷﺐ ﺻﺒﺤﺎﻧﻪ ﺭﺍ ﺷﺎﻡ ﺳﺎﻋﺘﻬﺎ ﺑﻪ ﯾﮏ ﺁﻫﻨﮓ ﺗﮑﺮﺍﺭﯼ ﮔﻮﺵ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ ﻭ ﻫﯿﭻ ﻭﻗﺖ ﺁﻫﻨﮓ ﺭﺍ ﺣﻔﻆ ﻧﻤﯽ ﺷﻮﯼ ﺷﺒﻬﺎ ﻋﻼﻣﺖ ﺳﻮﺍﻟﻬﺎﯼ ﻓﮑﺮﺕ ﺭﺍ ﻣﯿﺸﻤﺮﯼ ﺗﺎ ﺧﻮﺍﺑﺖ ﺑﺒﺮﺩ ﺗﻨﻬﺎﺋﯽ ﺍﺯ ﺗﻮ ﺁﺩﻣﯽ ﻣﯿﺴﺎﺯﺩ ﮐﻪ ﺩﯾﮕﺮ ﺷﺒﯿﻪ ﺁﺩﻡ ﻧﯿﺴﺖ
2738

همشم میگم نترسم😅 حالم بد نشه😂 خسته نشم😊 اینقدر خودمو تحویل میگیرم😁

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁

من سر دخترم بارداريم سخت بود

ويار وحشتناك

اوضاع مالي و كاري سخت

هيچي نميخوردم شديدا وزن كم كردم

بچه بدنيا اومد اروم و نرمال و سالم و ساااكت 

بخدا فقط شرايط روحي تاثير داره رو بچه 

من الان بخودم زياد ميرسم ببينم اين چي در مياد 

خدايا ممنون كه هميشه حواست بهم هست 

منم مثه توهم چیزی نمیتونم بخورم.نگران بچت نباش اون از تو تغذیه میکنه اینایی که نمیخوریم به ضرر خودمون هس بعد زایمان جونی نمیمونه واسمون

انشاالله همه مامانا با دل خوش و سلامتی نی نی شونو بغل بگیرین. منم همینطور..  آمین❤

عزیزم شیر و خرما  و کنجد از دستت نیفته. انرژی و قوت میده بهت. 

منم شیر حالمو بد میکنه. ولی تو میکسر شیر و   خرما میزارم. کنجد  و شکر هم از قبل آسیاب میکنم قاطی شیر  خرما میکنم. چشام باز میشه انقد انرژی میده

2706