2733
2739
عزیزم بیماری متابولیک یک عالمه انواع مختلف و خفیف و وخیم داره  اینجا فقط یک خانم رو یادمه که ب ...

من نمیدونم بچم داره یانه.علایمشو میخواستم بدونم

ارامشی که اکنون دارم مدیون انتظاریست که دیگر از کسی ندارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من نمیدونم بچم داره یانه.علایمشو میخواستم بدونم

عزیزم علائم خیلی متفاوته ، معمولا هم تعداد زیادی آزمایش انجام میشه تا بطور قطعی نوع بیماری معلوم بشه ، اگر مطلب جامع که بدردتون بخوره پیدا کنم حتما می‌فرستم براتون

من ازمایشش زودادم البته دکتدنتدشت خودبیمارستان اونارواضافه کردیادمه س تاچهارموردبانداره مثلاچندتاعددبالاپابین بودک دکتراصلااهمیت ندادگفت مهم نیس 

وخدایی که بشدت کافیست
عزیزم علائم خیلی متفاوته ، معمولا هم تعداد زیادی آزمایش انجام میشه تا بطور قطعی نوع بیماری معلوم بشه ...

ممنون🌹🌹🌹🌹🌹

2740
براچی شک کردی؟؟فقط ازمایش مااک نیس علایم مهمتره 

هیچ علایمی نداره.هم رشد قدیش عالیه.هم ماشالله رشد زهنی.فقط تو ازمایشش امونیاک بالا داشت.ازمایش کردم وگامروز که بره المان.دو تومنم خوجش شد.تا جوابشو بدن 

ایشالاک صحیح وسالمه  امونیاک بالاباشه چی میشع؟

یعنی بدن سوخت و ساز پروتینو انجام نمیده.امونیاک باید به اوره تبدیل بشه و دفع بشه.یه نوع سمه جلو رشد زهنی و جسمی رو میگیره.البته اگه واقعا بالا باشه چون این ازمایش درصد خطاش بالاست

یعنی بدن سوخت و ساز پروتینو انجام نمیده.امونیاک باید به اوره تبدیل بشه و دفع بشه.یه نوع سمه جلو رشد ...

ایشالاک جوابش نرماله 

اتفاقامنم واس اون ازمایشاتش میترسیدم یادمه تاپیکم زدم نزدیک ۲۳تابود

بعدارتواونا۴تایکم بالاپابیین بوددکترگفت زیادمهم نیس چون اینادرصدخطاش زیاده من پارس انجام داده بودم 

وخدایی که بشدت کافیست

عزیزم مقاله ایی که زبان اصلی نباشه پیدا نکردم و کتاب تکست هم تخصصی بود 

ولی این لینک رو بخونید ، چون رشد کودک شما خدا رو شکر نرمال بوده حتی اگر خدایی نکرده موردی هم باشه چون سریعا متوجه میشین هیچ خطری نداره 

بیماری متابولیک

عزیزم فقط اینو بدون میزان نرمال آمونیاک ۱۰-۵۰ هست و وقتی از ۲۰۰ بره بالاتر علایم شروع میشه ، 

از یک حالت خواب آلودگی ، استفراغ، شیر خوردن و غذا خوردن کم، افت دمای بدن ، تا خدایی نکرده علایم تشنج و آپنه ، 

بعدشم اینکه فقط بالا بودن آمونیاک ملاک نیست ، مقدار بالابودنش و دلایلش هم متفاوته

انشاالله که جواب آزمایشات تکمیلی خوووب باشه گلم و از نگرانی دربیای

2706