2733
2734

تو جمع پسر فامیلمون اومد گفت نمیدونم کی شماره منو گزاشته رو عکس یه دختر از صبح کلی مزاحم دارم بعد عکس دختررو نشون داد شوهر منم گفت  اااا اگه منم بودم زنگ میزدم!!!!! بعد یدفعه انگار فهمید چی گفته منو نگاه کرد  رفت تو اتاق صدام کرد گفتم میفهمی چی میگی گفت من گفتم اگه شماره ی منم بود زنگ میزدن بهم ....الان سرم داره میترکه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

جوگیرشده یه چیزی پرونده سخت نگیر بهش درحقیقت بلندبلند فکر کرده😁😁😁😁😁

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

شوخی خرکی کرده بابا بی خیال گیر نده

تیکر تولد پسرمه.. واسه سلامتی خونوادم یه صلوات می‌فرستی ....خدایا هیچکس رو در حسرت مادرشدن نزار امین   من دوتا پسرام هدیه امام رضا هستن .عاشقتم امام رضا
2738

مردا کلا حاشا میکنن شوهر منم همینه قشمگ با ملت و‌دوشتاییی من هی حرفای بیخود میزنه بعد میگه نهههههه کدوم کیییی کجااااا تهشم یه لبخند میزنه 

منم دو روز کلی حرص دارم میخورم ولی ...

سخت نگير بابا ميخنديدى تموم ميشد ميرفت. من كه شوهرم بعضى وقتا از اين شوخى ها ميكنه منم شوخى شوخى ميگم عمرا بهتر از من كسى گيرت بياد يا كسى به جز من عمرا اگه بتونه تحملت كنه. نقطه ضعف دستش نده

2706