2737
2739
عنوان

ممکنه دوقلو باردار باشم؟؟؟؟

175 بازدید | 9 پست

روز ۳۴ پری آز بتا تیتر دادم گف میزان بتا ۱۳۵۰۰ هس دکترم گف به احتمال خیلی زیاد دوقلو بارداری و اینم بگم هفته ششم رفتم سونو اول دکترش گف اصلا باردار نیستی خیلی ناراحت شدم اصرار کردم دوباره بررسی کنه بعد گف برو مثانتو خالی کن بیا دوباره گف من یه قل دیدم و صدا قلبشو گذاشت و یه کیسه که شاید کیست بارداری باشه الان هفته نهم هستم دکتر گف از هفته هشتم به بعد ممکنه سونو نشون بده حالا خیلی فکرم درگیره کسی تجربه مشابه داشته دوس دارم بدونم دوقلو هستن یا نه

تو هفته ی ششم توی سونو وختی من و همسرم صدای قلب جنین رو شنیدیم 😍😍اون لحظه ی قشنگ رو آرزو میکنم واسه ی همه ی کسایی که منتظر مامان شدنن 🤲

نمی‌دونم عزیزم...ولی اومدم بگم مبارکههههه...یادمه برای اسم دخترم اومدی نظر دادی...آخر هم گذاشتم گلسا...

خوشحال شدم برات. انشاالله نی نی و یا نی نی ها رو سالم بغل کنی و بارداری راحتی داشته باشی

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

کسی تو نزدیکان دوقلو داره

اره برادر دو قلو دارم پسر عمو و پدر بزرگم دوقلو بوده 

تو هفته ی ششم توی سونو وختی من و همسرم صدای قلب جنین رو شنیدیم 😍😍اون لحظه ی قشنگ رو آرزو میکنم واسه ی همه ی کسایی که منتظر مامان شدنن 🤲
2728

من یه بار سونو رفته بودم یه خانومی اونجا بود دوهفته قبلش اومده بود یه قلو باردار بود اینسری که اومده بود جنین دومی هم تشکیل شده بود یکی از جنینا یک هفته کوچیکتر بود از اون یکی ساک حاملگی یکیش از اون یکی کوچیکتر بود اینقده باحال 

نمی‌دونم عزیزم...ولی اومدم بگم مبارکههههه...یادمه برای اسم دخترم اومدی نظر دادی...آخر هم گذاشتم گلسا ...

مرسی گلم .... وای سوپریز شدم اسم دخترت رو گزاشتی گلسااا خیلییییی قشنگه مبارکش باشه عزیزم 

من یه بار سونو رفته بودم یه خانومی اونجا بود دوهفته قبلش اومده بود یه قلو باردار بود اینسری که اومده ...

اره به منم میگن اطرافیان احتمالا اون کیسته اون یکی قل باشه

میگن اکه سونوت دقیق بود اول نمیگف باردار نیستی بعد بگه بارداری 

2738

حالا میخاستم ببینم کسی بوده با این بتا دوقلو باردار باشه