2737
2739

سلام دوستان. 

یه مرکز ... که علمی و خیلی دقیق بیش فعالی رو تشخیص بدن.

علمی و با تست های دقیق.

ممنون میشم اگه جایی سراغ دارید معرفی کنید.

دكت. پيشياره خيلي كاربلده تو سعادت اباده ولي ٢ماه طول ميكشه نوبت بهت بدع

روششون برای تشخیص چطوره؟! تستای مشخصی دارن؟

از این مدل روانشناسا که به هر بچه ی بانشاطی برچسب بیش فعالی میزنن نیستن که؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

روششون برای تشخیص چطوره؟! تستای مشخصی دارن؟ از این مدل روانشناسا که به هر بچه ی بانشاطی برچسب بی ...

اصلا من خودم ادم خيلي حساسيم خيليي تحقيق كردم اين از همه بهتره تو نت بزن هم نظرات مياد راجع بهش هم اينكه سايت داره

خدايا اينهمه جا اينجا چرا خودت ميدوني چي ميگم
2728
2738
الان نظر قطعي ميدن تو اين سن من راضي بودم 

خداروشکر.

من که به مرز جنون رسیدم. خیلی تحمل کردم که برچسب بیش فعالی به پسرم نزنم.

ولی دیگه نمیتونم. دارم مشکل اعصاب پیدا میکنم. 

خداروشکر. من که به مرز جنون رسیدم. خیلی تحمل کردم که برچسب بیش فعالی به پسرم نزنم. ولی دیگه ...

حتما ببرش چون خودش بيشتر اذيت ميشه بعدا تو جامعه همكارم ميگفت پسرش بيش فعاله تو مدرسه طرد شده بهمين خاطر افسرده ام شده بود 

حتما ببرش چون خودش بيشتر اذيت ميشه بعدا تو جامعه همكارم ميگفت پسرش بيش فعاله تو مدرسه طرد شده بهمين ...

پسر من عاشق جمعه. و بچه ها هم لحظات خوبی باهاش میگذرونن.

خیلی بانشاط و پرانرژیه. و عاشق بازی های هیجانی.

سلام عزیزم

دکتر مهسا ساداتی متخصص روانشناسی و بازی درمانی کودک  کارشون بینظیره ایشون با انواع تست و بازی درمانی دختر منم که شبیه پسر شما بود کامل برطرف کردند

کلینیک بهار نو سر شهرآرا 

۸۸۲۶۷۰۶۸ ، ۸۸۲۶۷۰۴۰

ولی متاسفانه وقت خانم دکتر اکثرا برا یک ماه دیگه هست ولی اگه بتونین با خانم دکتر هماهنگ کنید شاید وقت زودتر بتونین بگیرید

۰۹۱۲۸۳۹۸۵۸۸ 

مشکلتون انشالله حل بشه

دكت. پيشياره خيلي كاربلده تو سعادت اباده ولي ٢ماه طول ميكشه نوبت بهت بدع

سلام به نظرم دکتر مهسا ساداتی که فقط تخصص کودک دارند عالی هستند در ضمن ایشون مدرس دانشگاه و مدرس کارگاه های دانشگاه علامه هستند و برای درمانگر ها کارگاه دارند

سلام به نظرم دکتر مهسا ساداتی که فقط تخصص کودک دارند عالی هستند در ضمن ایشون مدرس دانشگاه و مدرس کار ...

من تجربه شحصيمو گفتم ولي متاسفانه شما نبليغ كردين و اين خيلي بده چون اين سايت براي كمك بدون در نظر گرفتن نفع كسيه نه جاي كسبو كار

من تجربه شحصيمو گفتم ولي متاسفانه شما نبليغ كردين و اين خيلي بده چون اين سايت براي كمك بدون در نظر گ ...

منم تجربه خودم رو گفتم برا دخترم که جواب داد انشالله شما هم هرجا برید ایشون بهتر بشه مهم همینه

2706