2737
2734
عنوان

بچهاااااا بیاین بگید دیگه

108 بازدید | 4 پست

بچها چجوری میشه آدم خودش بیمه کنه ولی نیمه وقت دوستم جایی نیمه وقت مشغول ک بیمه نداره میخاد بیمه کنه خودش نیمه وقت چنده، ؟اسم بیمش چیه

✔قلب من این چنین آسان نمیلرزید                               عشقت اما به غم هایش نمی ارزید                             دنیا را بردی همراهت به نابودی                                   دنیا غم شد مگر تو چند نفر بودی ⚠⚠⚠⚠       
خوب برو یه دفتر بیمه راهنماییت کنه دیگه

عزیزم  کدوم بیمه خوبه خیلیا بدرد نمیخورن 

✔قلب من این چنین آسان نمیلرزید                               عشقت اما به غم هایش نمی ارزید                             دنیا را بردی همراهت به نابودی                                   دنیا غم شد مگر تو چند نفر بودی ⚠⚠⚠⚠       

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
میپرسم برات

ممنون عزیزم فقط بیزحمت اینم بپرس ک ماهی چقده و چند ساله