2737
2734
عنوان

حرف مستقيم مادرشوهربه من

| مشاهده متن کامل بحث + 421 بازدید | 31 پست
خب توام بگو در خونه ی من بروی پدرشوهرم بازه فقط...اونم دلخور بوده از مادرت بی عقلی کرده نباید این حر ...

نه  ميخواستم تولدخودمووبچم تواين ماه بوددعوتش كردم همچين بي احترامي كردبعدخودمادرمادرشوهرانقدبه من بي احترامي كرددوره ي عقدم ميخواست منوبزنه بهم گفت عقده ي هم خوابي دارم بهم گفت پرروبي شرف بي حيا و....بعدميگم خب منم بي احترامي ديدم بعدميگه مامانم چيزي تودلش ننيست نگواينطوري خوبه منم بگوازقيافه ي مادرش حالم بدميشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تو هم بگو اتفاقا مامانمم همیشه میگه در خونه اش فقط واسه پدرشوهر بازه!!! و دقیقا همین نظراتو در ...

وقتي وابستگي اقتصادي داري پولت لنگ اوناس شوهرتم دركت نكنه بچه هم داشته باشي ميتوني اينطوربهش بگي؟؟!

2731
بي احترامي به مادرم بي احترامي به منه ميگه قلبادوستت دارم بعدميشه ازكسي كه قلبادوسش داره توروش ومستق ...

میفهمم که ناراحت میشی .اما میخام بگم با این حرفا خودتو رنج نده 

وقتي وابستگي اقتصادي داري پولت لنگ اوناس شوهرتم دركت نكنه بچه هم داشته باشي ميتوني اينطوربهش بگي؟؟!

نه دقیقأ ما هم همینجوریم و هیچ موقع نمیتونم اونجور که میخوام جوابشونو بدم!!!😎😎😎

پس باید سکوت کرد ولی سرسنگین باش

خدایا شکرت... برای دستان کوچکی که خبر از بزرگی تو دارد ...🤱🏻
2738
حرف مسخرس ؟؟واقعا؟كسي بهت اين حرفوبزنه چيكارميكني ؟مسكل من اينه وابستگي اقتصادي داريم هيچي ازخودمون ...

اره مسخرس!!!

یچیزی گفته حالا شاید عصبی بوده شایدم واقعااا مادرت واسشون مشکل درست کرده

از طرفیم وقتی میبینی وابسته ای از ی گوش بشنو از اون یکی در کن گرچه سخته ولی مجبوری بعدم کم کم مستقل شین 

از طدفیم اینجا مشکلتو بگی اونم اینجور مشکلی معجزه میشه؟ 

تو کلینیک بپرس شاید راهی داشتن واسه مشکلت

بیخیال خانووووم تو رو خدا حرص نخور  اونم یادش میره یچی گفته دیگ بعدم خب مادرت نره خونش چی میشه ...

من به خونه ي اون كاري ندارم خودمم خوشم نميادبرم بااين حرفاوبي احترامياش ولي اينكه تولددعوت كردمووگفت نه سانسي باشه اين حرفه بعدش خانوم محترم وقتي بيان خانواده ي شوهرعقدوبله برونتوبهم بزنن سنگ بندازن پول ندن براي عروسي پس حرف نزنيدلطفا

خيلي دوست دارم تواينجاكه نظراتشونوبخونم حداقل دلخوشي هاشونولازم نيست به من پيام بدين

ياشايدخودت مادرشوهري وطرفدارمادرشوهراشماطرف حق باش لطفا

عزیز دلم من ففط ۲۵ سالمه 😐😑من طرف اونو ک نگرفتم میگم تو سخت نگیر همه این‌بحثا بین همههخ هست بخدا راه حلشم فقط پیش خودته یکم بیشتر فکر کن 

من قصدم ناراحتت کردنت نبود خانومی

من به خونه ي اون كاري ندارم خودمم خوشم نميادبرم بااين حرفاوبي احترامياش ولي اينكه تولددعوت كردمووگفت ...

معلومه خیلی عصبی ای 😐😑چرا اینقد گارد میری 😑

خب اگ از اول سنگ انداختن معلومه خودشون راضی نبودن تو عروسشون بشی و انتخاب همسرت بودی و این عواقب خودشو داره....

2706