2703
2553
عنوان

حرف مستقيم مادرشوهربه من

421 بازدید | 31 پست

جلوروم بهم گفت درخونه ي من به بابات بازه به مامانت بسته جلوروم گفت ازمامانت بدم ميادميگه همه ي اختلافافقط باعث بانيش مامانت بوده راستيتش كاراي قبلشوفراموش كردم وخاكش كردم ولي ازاون موقع كه اين حرفوزدنميتونم رابطموباهاش خوب كنم اون دل منوشكوند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

خب حتما مامانت چیزیش گفته..

یعنی تو هوا حرف زده ؟؟؟؟ 😐

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍

میگفتی اگه در خونتون چهار لنگشم باز باشه مامان من نمیاد خیالت راحت😅

من برای رسیدن به هرچیز کوچیکی کلی جنگیدم  کلی تلاش کردم برنامه ریزی کردم و در آخر هم جذبش کردم و رفتم سراغ هدف بعدی،من یه آدم خوشبختم که باور دارم خوشبختی و زندگی خوب حق منه و اتفاقای خوب مثل تکه های پازل روز منو تکمیل میکنن،من میتونم چون خیلی قدرتمند تر از دیروزمم و امروز یه هدیه بزرگ برای منه چون میتونم یه قدم به خواسته هام نزدیکتر بشم🧠❤👣

منم مادرشوهرم رک .. رک میگه رک میشنوعه تموم میشه میره.. کلیم باهم خوبیم 😊

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
2714
پوووف تو رو خدا بس کنین این بحثای مسخره رو  ناراحتی نرو خونش بهش بگو منم رک باشم باهاتون از حر ...

حرف مسخرس ؟؟واقعا؟كسي بهت اين حرفوبزنه چيكارميكني ؟مسكل من اينه وابستگي اقتصادي داريم هيچي ازخودمون نداريم وبچه هم دارم نميخوام اين جريانوبفهمه درضمن اگه مسخرس حرفم لازم نيست جوابموبدي

خب توام بگو در خونه ی من بروی پدرشوهرم بازه فقط...اونم دلخور بوده از مادرت بی عقلی کرده نباید این حرفو میزد شمام مادرتو بالا ببر تو زندگی خودت چکار به حرف اون داری مگه محتاج خونه پدرشوهرته مادرت

باتشکر از نی نی یار که نفهمیدم چی شد ترکوند اون  کاربریمو🤔🤔🤔
مگ کار مامانت گیره اونه که ناراحتی همچی حرفی زده ؟ولشون کن بیمحلی جواب همه حرفاشه ..

بي احترامي به مادرم بي احترامي به منه ميگه قلبادوستت دارم بعدميشه ازكسي كه قلبادوسش داره توروش ومستقيم بگه ازمامانت بدم مياد

تو هم بگو اتفاقا مامانمم همیشه میگه در خونه اش فقط واسه پدرشوهر بازه!!!

و دقیقا همین نظراتو درمورد شما داره!!!

خدایا شکرت... برای دستان کوچکی که خبر از بزرگی تو دارد ...🤱🏻
2706