2733
2739
عنوان

ناراحتی از پدر شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 649 بازدید | 20 پست
منم ناراحتم ازش خیلی خیلی اذیتم کرد زحمت زیادی برام داشت الان مُرده حلالش نکردن سر خاکشم نرفتم ...

امیدوارم دلت پاک شه و فراموش کنی 

که هردوتون به ارامش برسید

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
نه عزیزم لوس نیستم فقط توقع نداشتم روز عقد جلو همه مهمونا گفت امروز من هم دختر دار شدم هم عروس دار& ...

روز عقد داغ بوده😂تو هم بدل نگیر چیز مهمی نگفته

پس از هر سختی آسانی هست😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اینهمه خوبی بهت کرده حالا یه چیزی گفته که نه توهین بوده نه تهمت و زیاد چیز مهمی نبوده حالا تو میخوای ...

نه نمیخوام ناراحتی پیش بیارم اصلا بروز ندادم

تو دلم فقط ناراحت شدم

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
جنبه داشته باش

چه ربطی به جنبه داره