2752
2734
خب انوقت عصبانی نمیشه؟

ن خیلی ..ولی مثلا اون بادکنکه رو داد کشید سسسسححححرررر....ولی بقیه رو همش میگه تلافی میکنم  هی ی بلای دیگ سرش میارم قبلی رو یادش میره 

برای ماهیگیر خوب بودن باید مانند ماهی فکر کرد....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من یه بار بهش گفتم جلو من دلبری نکن بلند میشم بهت تجاوز میکنن 😂😂😂😂تا چند روز اینجوری بود بدبخت😲 ...

منم از اینکارا زیاد میکنم باش.میگه میخوام بدمت بابات😂😂😂😂

تصور کن...خدا با اون همه عظمتش دوسِت داره!
میزنم پس کلش

مردا خیلی از این حرکت بدشون میاد یجوری فکر میکنن مردونگیشون زیر سوال رفته

من با دوست پسر خودم ازدواج کردم؛ که با دوست پسر مردم ازدواج نکنم.."حق النــاسِ"شوخـی که نیس ولله😐🙄
خیلی خندیدم.. تجاوز    

بخند ایشالله همیشه بخندی😂😂😂ولی من سعی میکنم زیاد شوخی نکنم چون نقطه ضعفم رو میدونه لامصب یعنی فقط شوهرم نه همه تقریبا میدونن و اذیتم میکنن😐😐😐

......

گاهی که گوشیش ته خونه تو شارژه و خودش رفته تو بهر فوتبال زنگ میزنم بع گوشیش ...

نمیدونم چرا هیچی یادم نمیاد

من با دوست پسر خودم ازدواج کردم؛ که با دوست پسر مردم ازدواج نکنم.."حق النــاسِ"شوخـی که نیس ولله😐🙄
بخند ایشالله همیشه بخندی😂😂😂ولی من سعی میکنم زیاد شوخی نکنم چون نقطه ضعفم رو میدونه لامصب یعنی فقط ...

مرسی عزیزدلم ...اخه کیف میده اذیت کردنشون ..ایشالا شمام همیشه خوشبخت و خوشحال باشید 

برای ماهیگیر خوب بودن باید مانند ماهی فکر کرد....
2706