2737
2734
عنوان

نظر سنجی راجع به لباس+عکس

289 بازدید | 29 پست

دوستای گلم به نظرتون این مانتو با چادر عربی یا لبنانی بد میشه؟مامانم میگه چون مانتوش بلنده ممکنه شلخته نشون بده

ضمنا من قدم‌بلنده تا قوزک پام نمیاد این مانتو و بیست سانت بالاتر از قوزک پامه و میخوام با ساپورت بپوشم

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         

بذار ،،،وقت ندارم 

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چه خوشکله،،،،ولی بنظرم خوب نمیشه با چادر

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2738
پایینش چون گشاد میشه به چادر نمیمیچه؟

نه فکر نکنم

آره بابا

اره بابا ینی خوبه یا نه  

سایت چنده؟؟؟؟ فروش حضوری داره اینجا؟

نه فروش حضوری نداره

سفارش میگیره وارد میکنه از ترکیه

۲۶۵ تومن

خیلی خوشگله واقعا خوشم اومد 

زندگی با مادرشوهر تو یک ساختمان واقعا خر است 😪😪😪 اونایی که نامزد یا مجرد هستید خواهرانه میگم قبول نکنین این موضوع رو ... سوالی چیزی بود در خدمتم 🌷🌺
2706