2737
2739
عنوان

شرایط من برای ازدواج خوبه ؟ لطفا نظرتونو بگید ...

| مشاهده متن کامل بحث + 3567 بازدید | 257 پست
عه نه ساز هایی که فشار میاره باعث ریزش مو میشه     ساز دهنی خطریه ، منم دوسش دارم ولی ت ...

واااا کی گفتهههه خیلی عجیبه این دوتا چه ربطی بهم دارن؟؟من از بچگی میزنم خیلی حرفه ای طور نه ولی خب...

تازه ماینوکسیدل که تجویز کرده بودی میزنم نهایت😂😂😂

اگه دوست داشتید برای خوشبختی و ازدواج عالیم با یه آدم عالی دعا کنید برام🌸💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واااا کی گفتهههه خیلی عجیبه این دوتا چه ربطی بهم دارن؟؟من از بچگی میزنم خیلی حرفه ای طور نه ولی خب.. ...

آرع بزن حتمن ، الان عکس گذاشتم همه دارن میگن چقد مو و ابرو داری خخخ 

2728
هنو زوده بابا  ولی شرایطتت خوبه  به نسبت خیلیا که ازدواج میکنن و اه در بساط ندارن و فقط د ...

اینو یادت باشه با نوشتن کسی اونو قضاوت نکن تو پشت شبکه مجازی همه دکتر پرفسور وغیره هستند ولی تو عمل میبینی فقط دروغ بوده مواظب باشید سریع خام این حرفهای شیرین نشید نمیگم همه کسانی که میان ولی تعدادی زیاد این افراد بدلیل قهر با جامعه و مشکلات تو این سایتها هستند و بقول معروف اواز دوقل از دور خوش است

اشکهای که پس از هر شکست میریزیم.همان عرقیست که برای پیروزی نریختیم. tel: davood.it
2738
اینو یادت باشه با نوشتن کسی اونو قضاوت نکن تو پشت شبکه مجازی همه دکتر پرفسور وغیره هستند ولی تو عمل ...

اصلا به فرض که من همه حرفام دروغ بوده و آه در بساط ندارم ، والا من اینجا نه گفتم دنبال زدن میگردم نه دنبال دوست ....

فقط گفتم این شرایط منه ( به فرض اینکه درست باشه ) خوبه یا بده ؟!

اصلا به فرض که من همه حرفام دروغ بوده و آه در بساط ندارم ، والا من اینجا نه گفتم دنبال زدن میگردم نه ...

سلام دوست عزیز من جسارتی بتو نکردم من کلی گفتم 

منظورم هم دختر هم پسر بود نوشتم که پشت شبکه مجازی

همه میتونند دختر در نقش پسر یا پسر در نقش دختر 

باشند منظوری به خود شخص نداشتم با تشکر

اشکهای که پس از هر شکست میریزیم.همان عرقیست که برای پیروزی نریختیم. tel: davood.it
درخواست دوستی تو سایت منظورتونه ؟! خخخخ  من دگ حرفی ندارم    

ناراحت نشی اما من همچین آدمی مث شما مثلا بهم درخواست ازدواج بده بنظرم ایده ال نیس چون آدمی که اینارو با تلاش خودش به دست آورده باشه فرق داره تا به پشت گرمی بابا😐آدم وابسته به خونواده خوب نیس😑

ناراحت نشی اما من همچین آدمی مث شما مثلا بهم درخواست ازدواج بده بنظرم ایده ال نیس چون آدمی که اینارو ...

نه ناراحت نمیشم ولی اصلا حرفتون رو قبول نمیکنم ...

اگر طرف هیچی نداشته باشه و کار داشته باشه فقط میگید نه و این حرفا ، اگرم بگید آره تو زندگی هزار جور فشار بهش میارید ....

اگرم خانوادش کمکش کنن باز این طوری میگید ...

فکر کنم ماشین و خونه رو با پاستیل اشتباه گرفتید که میگید طرف باید خودش بهش رسیده باشه ، یا شایدم فکر میکنید من 30 سالمه که خودم باید تا الان به اینا میرسیدم ....  

شایدم از قیمت ماشین و خونه خبر نداشته باشید ...   

به هر حال ممنون 

نه ناراحت نمیشم ولی اصلا حرفتون رو قبول نمیکنم ... اگر طرف هیچی نداشته باشه و کار داشته باشه فقط می ...

ن منم میگم این چیزارو تو سی سیو دو به دست آورده باشه ن میگم زیر بیست و پنج سال😐

2706