2733
2739

نه هر وقت میبینه 

یا میگه وای چه لاغر شدی پژمرده شدی 

یا میگه وای چه چاق شدی از قیافه افتادی

واسم صلوات بفرستید😭☹استارت جدایی زدم ☹ شوهرمو دوست دارم 😭 دعاکنید خدا بهترین راه هدایتم کنه و هر چی صلاحمه بشه 😢😢😢❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جاری ندارم و هرگز نخواهم داشت به جاش خودم هر وقت خودمو می بینم می گم وااااووو چه خوشگل شدی  

منم دوست دارم لاغرتر شم  قد 170🙋وزن شروع 66🤷 . هدف اول: 64 🔒هدف دوم: 62🔒 هدف سوم: 60🔒هدف اصلی🎯: 59🔒هدف چهارم: 58🔒هدف طلایی✨: 57🔒
2728
2740

قبلا شايد سالي يكبار ميديدمش الان بخاطر مسائلي كه پيش اومده دوست دارم خودش و شوهرش رو تا آخر عمر نبينم مخصوصا شوهرش.

با خودم عهد بستم اگه يه روز برم خونه پدرشوهرم و بفهمم اونها هم اومدن از همونجا برميگردم 

خدايا رگ گردن رو فراموش كن... نگاه كن! من دارم ميفتم فقط بغلم كن
چکار کردن مگه 

خيلي در حق خودم و شوهرم و خانوادم بدي كردن و دارن ميكنن ولي با مظلوم نمايي ها و زبون چربشون هيچكس بهشون هيچي نگفت و خانواده شوهرم ما رو مقصر ميدونن البته ميدونن حق با كيه ولي خودشون رو به اون راه ميزنن ولي هميشه شوهرم ميگه خدا بزرگه يه روز به همشون ثابت ميشه و حق به حق دار ميرسه

خدايا رگ گردن رو فراموش كن... نگاه كن! من دارم ميفتم فقط بغلم كن
2706