2777
2789
عنوان

کیا بیمارستان لاله رفتن؟

79 بازدید | 11 پست

من سزارین دارم برای عید نمیدونم چطور هست دکترم خیلی تعریف کرد 

لطفا نظراتتون رو بگین ممنون

سومین پروفایلمه نی نی یار دست از سرمون بردار دیگه   

من س شب بستری بودم عالیه

خدایا پسر کوچولوم هدیه خودت بود ک ب خیلی زود بعد ازدواجم امد و شوکه کرد مارو . خدایا  سالم ب دستم برسونش مامان فدای قدمات بشه عشقم ک زندگیمو قشنگ کردی برای ارامش زندگیم و سلامتی پسرم  دعا کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من س شب بستری بودم عالیه

از سرازین و زایمانش خبر داری کادر پرستاری و اینا

اولی پیامبران بود افتضاح بود کلی پول دادم اما رسیدگی پرستارا افتضاح بود 

نه گلم بچه دوممه اولی سز شدم اجباری  دکترم گفت 6/5

ب سلامتی عزیزم بیمارستان خوبیه منم دکترم اونجاست ولی نمیدونم سز اختیاریم دارن یا ن

کل هزینه هاش میشه ۶/۵؟ آزاد؟

از سرازین و زایمانش خبر داری کادر پرستاری و اینا اولی پیامبران بود افتضاح بود کلی پول دادم اما رسید ...

من چند بار رفتم دیدم خیلیا واسه زایمان اومدن هرروز انگار زایمان دارن حتما خوبه ک میرن اونجا

سلام من بيمارستان لاله زايمان كردم كمتر از ٢ سال پيش.دكترم دكتر شهريار شكيبا بودن.بسيار بسيار عالي و حاذق.كادر بيمارستان هم عالي.همه چيز خيلي خوب بود.با اطمينان انتخابش كن

ب سلامتی عزیزم بیمارستان خوبیه منم دکترم اونجاست ولی نمیدونم سز اختیاریم دارن یا ن کل هزینه هاش میش ...

بله آزادش 6/5 

سز اختیاری هم داره

سلام من بيمارستان لاله زايمان كردم كمتر از ٢ سال پيش.دكترم دكتر شهريار شكيبا بودن.بسيار بسيار عالي و ...

مرسی ازت گلم ممنون که جواب دادی