2737
2739
عنوان

شما جای من بودین چه میکردین؟؟؟

588 بازدید | 54 پست

حدود ی ماه پیش دیدم شوهرم عضو این کانالای بده ک اعضا داره و باهم چت س و اینا میکنند بعد شوهرم جلو خودم البته دور تر من بود دیدم پیام داد تو گروهه بعدش رفتم پیامه را دیدم نوشته بود خانم مجرد یا متاهل جهت دوستی سالم بیاد پی وی ...ک تا دیدم دعوا راه انداختمو..اونم عذر خواهی کردم از گروه های بد اومد بیرون..خیلی مرد بفکریه خداییش با اینکه وضعش خیلی خوب نیست اما کم نمیذاره خیلی هم مهرو محبت داره..اما نمیدونم چرا اینجور گرد...خلاصه از اونروز تاحالا ازش دلچرکینم یعنی یجورایی دوسش ندارم ولی تو ظاهر اصلا نشون نمیدما..هر وقت میره سر گوشیش اعصابم خورد میشه حساس شدم.در صمن یه بچه ۳ ماهه دارم....نظرتون؟؟؟؟

عزیزم تو باهاش چطوری؟براش چیزی کم میزاری؟یا مثل این خانمای شلخته ای که بعد زایمان اصلا به خودشون نمیرسنو بوی قرمه سبزی میدنو همش با بچه مشغولن؟

متاهل و متعهد❤💍        اون موقع که خدا داشت به اروپایی ها چشمهای آبی و قد بلند و موی بلوند میداد ما ایرانی ها تو صف دماغ و پشم بودیم!!  من دوسال پیش۵۵ کیلو بودم که یهو پریودام نامنظم شد و صورتم پر شد از جوش و موهای زائدم بشدت زیاد شد من طی دوسال ۲۳کیلو وزن اضافه کردم.من یک پلی کیستی هستم.تاالان صدبار رژیم گرقتم که وزن کم کنم اما هربار جا زدم چون متابولیسم بدن من با یک بدن معمولی فرق داره و به سختی وزن کم میکنم اما اینبار قسم خوردم که تا تهش میرم    قد۱۶۴     وزن اولیه۷۸    وزن الان۶۹   من میتونممممم              قبل اینکه به زنا توهین کنی اول یادت بیار که تورو یه زن وارد این دنیا کرده و اگر همون زن که بهش توهین میکنی نبود تو حتی وجود نداشتی چه برسه به اینکه حالا بیای بهش بی احترامی هم بکنی,اگر کمی هم ادم باشی میتونی بفهمی زن هم مثه تو یه انسانه و تو چه بخوای چه نخوای باید بهش احترام بزاری.                           هر وقت یاد گرفتید تو دایره لغاتتون به جای استفاده از کلمه مطلقه برای زنی که طلاق گرفته و بیوه برای زنی که شوهرش مرده از واژه ی مجرد استفاده کنید اونموقع میشه یه امیدی به بالا رفتن سطح شعورتون داشت!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نبايد زود  عكس العمل نشون ميدادي ! ميذاشتي ببيني تا كجا ميخواد پيش بره . الان اگه بخوادم كاري بكنه شما حواسشو جمع كردي كه ديگه سوتي نده

شروع رژيم:  ۲۹ اسفند ۹۸ قد :١/٦٦ ، وزن فعلي :۶۱ . وزن هدف : ٥٣
2738

خیلی میخوام  مثبت باشم  انرژی منفی ندم😐

اما  خانم مجردش اوکیم ها  اما  خانم متاهل بیاد دایرکت تو کَتم نمیره

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    
عزیزم تو باهاش چطوری؟براش چیزی کم میزاری؟یا مثل این خانمای شلخته ای که بعد زایمان اصلا به خودشون نمی ...

نه تا اونجا ک میتونم رسیدم به خودم حتی الان ک زایمان کردم...قیافم خوبه هیکلمم خوبه با اینکه زایمان کردم اما بعد زایمان شکمم ترک خورد پوست صورتمم جوش زده..رابطمونم به وقتش بوده با اینکه بچه دارم

عزیزم منم همچین چیزی دیدم بایکیشون دوست شده بود یه یه هفته ای حتی سرقرار رفته بود من ازتوگوشیش ب دختره زنگیدم کلی حرف زد انتظارنداشتم الانم که دارم مینویسم بدنم یخ کرد بهش گفتم یه بار میبخشمت منم همه چیش خوبه ولی فقط یه بار خداکنه بتونی ثابت کنی دوباره همون عاشق پیشه میشی هرموقع یادم میافته میخوام بمیرم بااین که خوب شده اما همش دعامیکنم فراموشی بگیرم یادم بره

2706