2733
2739
حتی اگه مدلشم نداری  قرض کردی یا از ضروریات زندگیت زدی  سز کن  به چه قیمتی اون همه ...

نه از اين بابت مشكلي ندارم خداروشكر 

ولي همسرم خيلي حساسه ميگه سزارين كلي مشكل واست ايجاد ميكنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه درد زايمان و گشادي واژنو....افتادگي رحم چيه پ

والا من هییچ مشکلی تا به الان برام پیش نیومده و هیچ فرقی با قبلم ندارم

دردشم که هرچی بود لحظه زایمان تموم شدو رفت

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2731

گشادی واژن و افتادگی رحم هم دلیلش بارداری هست نه نوع زایمان

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
نه از اين بابت مشكلي ندارم خداروشكر  ولي همسرم خيلي حساسه ميگه سزارين كلي مشكل واست ايجاد ميكن ...

براش توضیح بده کامل متوجه میشه 

هنر کنی طبیعی هم بزاری بالاخره بعد چند زایمان 

عوارضش میشه افتادگی و ...

تاریخ عضویتم😅😅
2740
واژنتون تغییری نکرده؟ توروخدا این مورد رو صادقانه بگين.ممنون میشم

واقعااا بدون اغراق میگم هیچیی

هرسری دکتر میرم بعد معاینه میگن سزارینی بودی دیگه

میگم نه😐

میشه بیشتر توضیح بدی‌من ازافتادگی رحم خییییلی ناراحتم

دلیل افتادگی و کشادی شل بودن عضلات تحتانیه بدنه

قبل بارداری و در حین بارداری یسری ورزش ها هست که میدن به ادم برای قوی شدن عضلات قسمت تحتانی که عوارض نداشته باشه

دیگه والا الان طبیعیو سزارین فرقی نداره تو دولتی که طبیعی مجانیه سزارین ۳۰۰ انچنان فرقی نداره تو خ ...

برا من که جفتش رایگان بود 😁 خودم طبیعی خواستم و راضیم

منم که شهر ه ی شهرم به عشق ورزیدن ...
2706