2733
2739
عنوان

میخوام با شوهرم قهر کنم

1577 بازدید | 23 پست

سلام شوهرم جلوی مادرش اینا هرچی از دهنش در اومد بهم گفت سر اینکه پسرمون خورد زمین میخوام باهاش قهر کنم ۴ روز دیگه هم تولدمه میخوام داغ تولدمو به دلش بذارم اخه براش خیلی مهمه اما تا حالا باهاش نتونستم بیشتر از چند ساعت قهر باشم چیکار کنم که بتونم قهر بمونم خیلی کوچیکم کرد جلوی مادر و خواهرش

بايد كارى كنى كه جلوى مادرش اينا از دلت در بياره 

گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد😍😍میشه واسه سلامتی کوچولوم یه صلوات بفرستی😍😍خدا ازم گرفتش بعد چهارسال انتظار واسه ارامش دلم دعا کنید😔امیدم از خدا قطع نشده منتظر اتفاقای خوبم🙏 دخترم ارامش زندگیم خدایا شکرت😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

قهر ک فایده نداره سردی میاره قهر کردن برای وقتیه ک مشکل خیلی عجیبی تو زندگیت دیدی

فهرو براش عادی نکن

بنظرم فقط بهش بگو بنظرت کارت درست بود این رفتارو کردی بخاطر اینکه بچمون خورد زمین

من نبودم بچت بدنیا میومد!بخاطر پسرمون داری سر من داد میزنی اونم جلوی دیگران

احترام نمیزاری بهم بفیه هم یاد بگیرن

وبعدش بهش میکم خیلی ازش دلخورم و یکم سنگین میشم باهاش همینو بس

2738

خیلی جدی بهش بگو آخرین بارت باشه که جلو دیگران اینطور باهام حرف می زنی! وگرنه منم بی جواب نمی گذارمت ! بگو هر حرفی داری به خودم بزن نه جلو دیگران! مگه شما مسئول بچه هستی فقط! بهش بگو چون قهر کردن بی فایده هست و مشکلی رو حل نمی کنه فقط باعث انباشته شدن مشکلات  می شه!

قهر ک فایده نداره سردی میاره قهر کردن برای وقتیه ک مشکل خیلی عجیبی تو زندگیت دیدی فهرو براش عادی نک ...

همه اینا را گفتم اما فقط فحش میده میگه حیف مادر که رو تو اسمش باشه و حرفای بد در صورتی که هیچ مسیولیتی برای بچه نداره تازه بچه حتی گریه هم نکرد خورد زمین

خیلی جدی بهش بگو آخرین بارت باشه که جلو دیگران اینطور باهام حرف می زنی! وگرنه منم بی جواب نمی گذارمت ...

میگه برو هر غلطی میخوای بکن خیلی بد دهنه حرف ادم تو سرش نمیره بعدشم فقط منو مقصر میدونه

2706