2737
2734
عنوان

درد کتف سمت چپ

1084 بازدید | 24 پست

قبلا خیلی سال پیش دست چپم ب طور وحشتناکی درد گرفت جوری ک نمیتونستم بالا  بیارم تو خواب اگ پتو مینداختم  یا بالا میاوردم  از درد جیغ میکشیدم  وحشتناک درد میکرد نرفتم دکتر اون دوره خیلی فشار عصبی روم بود ک فک کردم بخاطر فشار عصبیه  ولی الان دوباره درد گرفته نه ب وحشتناکی اون موقع اما بی هوا یهو شالم درست کنم بی هوا بیارم بالا تکون بدم خیلی درد میگیره دردش نفس گیره ولی سریع میفته دردش

یعنی از چیه اخه میترسم از قلبم باشه 😞😕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
الان ک میترسم بگن قلبمه   ولی قبلا انقد مشکلات داشتم ک هر چی میشد میگفتم از اعصابمه وقت نمیکرد ...

ان شاء الله از قلبت نیست جانم درد عصبیه ولی جدی بگیر 

میشه از خدا بخواهید پدرم درمان بشه عزیز    .....
2740
ان شاء الله از قلبت نیست جانم درد عصبیه ولی جدی بگیر 

هراز گاهی قلبم تیر میکشه  یا چند وقت پیش قلبم گرفته بود انگار ی چیز سنگین افتاده بود روش بعدش زد ب پشت  قفسه سینم کسی نبود ک بریم دکتر واقعا حس میکردم دارم سکته میکنم 

😑

راستی مروارید جان اگه درد از داخله دستته مثلا فکر میکنی از استخوانه یا عمق داره اگه باند کشی داری تو خونه دستتو  بایه پماد چربش کنو با باند کشی ببندش خیلی خیلی موثره اگرم باند نداری با یه روسری نخی بلند 

هراز گاهی قلبم تیر میکشه  یا چند وقت پیش قلبم گرفته بود انگار ی چیز سنگین افتاده بود روش بعدش ز ...

مادر من یه مدت دست چپش خیلی شدید درد میکرد بردیمش دکتر گفت عصبیه یه خروار دارو داد ولی خداروشکر خوب شد به خودت استرس نده دختر چیزیم نباشه با این حجم اضطراب مریض میشی 

میشه از خدا بخواهید پدرم درمان بشه عزیز    .....
عزیزم منم همین جوریم میخوام برم دکتر جفت کتفام با مچ دستام وحشتناک درد میکنن نمیدونم از چی پدرمم این ...

من قبلا ام ار ای دادم گفتن چیزی نیست مشکلی نداره 

خب بعضی دردا کلا باعثش ستون فقراته

2706