2737
2739
عنوان

درد کتف سمت چپ

1390 بازدید | 11 پست

قبلا خیلی سال پیش دست چپم ب طور وحشتناکی درد گرفت جوری ک نمیتونستم بالا  بیارم تو خواب اگ پتو مینداختم  یا بالا میاوردم  از درد جیغ میکشیدم  وحشتناک درد میکرد نرفتم دکتر اون دوره خیلی فشار عصبی روم بود ک فک کردم بخاطر فشار عصبیه  ولی الان دوباره درد گرفته نه ب وحشتناکی اون موقع اما بی هوا یهو شالم درست کنم بی هوا بیارم بالا تکون بدم خیلی درد میگیره دردش نفس گیره ولی سریع میفته دردش

یعنی از چیه اخه میترسم از قلبم باشه 😞😕

رگ عصبیه عزیزم احتمالا .بد دردیه من تجربه کردم درد خودش به کنار همش تیر میکشید نفسم میرفت فشار عصبیه من رفتم دکتر گفت فشار عصبیه حتما دکتر برو عزیزم ایشالا ک چیز مهمی نیست

مواظبِ حرف هایتان باشید، حرف ها گاهی از زباله های هسته ای هم خطر ناک ترند، بعضی هایشان را در هیچ جایِ این کره خاکی نمی توان چال کرد...

مادر من یه همچین دردی داره رفتیم دکتر گفتن تاندون کتفش پاره شده شما هم برو دکتر انشاءا... چیزی نباشه آخه اینطوری نمیشه بفهمی بطور قطعی چیه

من همیشه قصه ی عشقو میگم ... ولی تنها یارم این سازِ منه ... عمرِ عاشق بودنم چقد کمه ... آخرش آخرِ آوازِ منه ... آخرش آخرِ آوازِ منه 🎶🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
رگ عصبیه عزیزم احتمالا .بد دردیه من تجربه کردم درد خودش به کنار همش تیر میکشید نفسم میرفت فشار عصبیه ...

من ک کلا زندگیم رو فشار عصبیه و حرصخوردن 

انگار ب دنیا اومدم فقط برای حرص و فشار بقیه رو من

2740
من ک کلا زندگیم رو فشار عصبیه و حرصخوردن  انگار ب دنیا اومدم فقط برای حرص و فشار بقیه رو من

بخشید شما این مشکلتون خوب شد؟منم مدتیه همین مشکل رو دارم و نگرانم

یارب نظر تو برنگردد