2737
2734

سلام من این ماه دارو مصرف کردم .

از سوم تا امشب که هفتمم بود قرص خوردم شب پنجم هم1 امپول زدم.28برج باید برم سونو که ببینم فولیکول هام چه جوریه .

میخوام بدونم میتونم این چند وقت رابطه داشته باشم یا صبر کنم تا بعد از سونو ؟

سرگشته ی محضیم و در این وادیِ حیرت , عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بستگی به پری هات داره  اگه سیکلات کوتاهه اقدام کن اگه نه که بذار بعد سونو واینکه وللللل کن با ...

پری هام نامرتبه سابقه کیستم دارم میترسم

چرا نداشته باشین؟

ببخشید ولی مگه اسپرم میخواد تموم شه که اگر الان نزدیکی داشته باشین اسپرما تموم بشه؟

سخت نگیرید هر چقد سخت بگیرید بدتره

رابطه رو فقط واسه بارداری انجام ندین واسه عشق و حال خودتون انجام بدین که زودتر جواب بگیرین

2738
چرا نداشته باشین؟ ببخشید ولی مگه اسپرم میخواد تموم شه که اگر الان نزدیکی داشته باشین اسپرما تموم بش ...

نه گلم اسپرم تموم نمیشه 😁

من سری اول که اقدام کردم مرتب یک شب درمیون رابطه داشتم .بجای اینکه حامله شم ،کیست تخمدان گرفتم .

بهمین خاطر ترسیدم این سری هم اینجوری بشه .

منم سیکلام طولانی و نامرتب بود پس میتونی صبر کنی بعد سونو اقدام کنی اونجوری انرژیتم بیشتره

ممنون عزیز دلم بابت پاسخگوییت 😘😘

برام دعا کن خدا این ماه نی نی بزاره تو دلم 😢😢

نه گلم اسپرم تموم نمیشه 😁 من سری اول که اقدام کردم مرتب یک شب درمیون رابطه داشتم .بجای اینکه حامله ...

نه بهترین حالتش همون یه شب در میونه

کیستت ربطی به تعداد نزدیکیاتون نداره

اتفاقا تو روند خوب شدن کیست هم موثره

عشقتونو بکنید بابااااا😁

[QUOTE=82052300]نه بهترین حالتش همون یه شب در میونه کیستت ربطی به تعداد نزدیکیاتون نداره اتفاقا تو روند خوب شدن کی 

چقدر پایه 😁😁😍😍😍

ممنون عزیزم 

شما بچه دارین؟

من دیگه یه پا دکتر شدم واسه خودم از بس رفتم دکتر و این قرص و آمپولا رو استفاده کردم عزیزم...اولی فوت شد خداروصدهزارمرتبه شکر الان باردارم....براتون دعا میکنم بزودی زووود نتیجه بگیرین خیلییی انتظار و دوا درمان سخته عریزم خیلی😔