2733
2739

دخترم ٣٠ماهش امروز تموم شد اصلا هيچي نميخوره

خيلي لاغر

حتي لاغر تَر هم شده تو اين چند روز

شما ب بچه هاتون روزي چند قاشق غذا ميديد

ميان وعده

تورو خدا ب منم راهكار بديد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
٢سال و نيم

براش حلوا درس کن خیلی کالری داره ضررم نداره.من برا پسرم درس میکنم آرد و آرد برنج و آرد نخودچی میریزم با روغن سرخ میکنم آخراش سویق و پودر جوانه گندم میریزم اگه غلات صبحانه داشته باشم با گوشت کوب له میکنم از اونم میریزم.شربتم آب و نبات میجوشونم توش گلاب میریزم و کمی پودر هل و درس میکنم میدم میخوره. 

هوا یه جوری عالیه که آدم میتونه چهل تا شکست عشقی رو باهم بخوره....چهل تا دیگم سفارش بده😌😫

دختر من ۳۳ ماه ۱۱/۵  کیلو وزن

۹۵ قد

خیلی بچه ها ی مدت بد غذا میشن بعدش خوب میشن

مولتی ویتامین و آهن رو بده که خیالت راحت باشه .

فوق لیسانس مشاور و روانشناس  ۱۵ سال سابقه تدریس و مشاوره فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی❤😊
دختر من ۳۳ ماه ۱۱/۵  کیلو وزن ۹۵ قد خیلی بچه ها ی مدت بد غذا میشن بعدش خوب میشن مولتی ویت ...

همه ازمايش هارو دادم سالم

فقط نميدونم چرا قد نميكشه

بيشتر نگران قدش هستم تا وزن

خيلي بد غذاست از صبح تا خالا دو سه لقمه غذا بيشتر نخورده بخدا همه چي براش اماده كردم مياره بيرون ا ...

شربتو بهش بده پس.خواهر شوهرم یه دوره داد به بچش الان ۲.۵ یا ۳سالشه و ۱۶ونیم کیلو خیلی تپلی شده

هوا یه جوری عالیه که آدم میتونه چهل تا شکست عشقی رو باهم بخوره....چهل تا دیگم سفارش بده😌😫
2706