2733
2734
عنوان

خواهرشوهرم مدتیه طلاق گرفته، شوهرم امشب فهمیده

| مشاهده متن کامل بحث + 1081 بازدید | 50 پست
واقعا قشنگه؟؟ من زمان بارداریم به نظرم خیلی قشنگ اومد..  ولی حالا بعضی وقتا میگم کاش چیزای دیگ ...

نه بابا یه لحظه هم نسبت به اسم دخترت شک نکن. خیلی نازه. من اسم دخترمو نیلا گذاشتم اما عااااشق اسم ترنم بودم. شوهرم گفت نه. الان با اینکه 5ماهشه خیلی ناراحتم میگم کاش ترنم میذاشتم

منیژه هم بد نیستا. منم اسمم تو همین مایه هاست. 

میشه واسه اینکه همیشه حال دلم خوب باشه برام یه صلوات بفرستی؟ ممنونم مهربون🤗❤️❤️❤️
نه بابا یه لحظه هم نسبت به اسم دخترت شک نکن. خیلی نازه. من اسم دخترمو نیلا گذاشتم اما عااااشق اسم تر ...

نیلا خیلی قشنگ و خوش ریتمه.. 

خیلی زیباست.. 

اسمت چیه، مژگان. مژده. 

پیج فروش لوازم آرایشی دارم در اینستا با مناسب ترین قیمت و کمترین سود😍بیا یه نگاهی بنداز ضرر نمیکنی😉اگه دوست داشتی فالو کن@arayeshiisorkhab

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ژاله. بعضی ها میگن ژله😂

ژاله که خیلی خیلی بهتر از منیژه.. 😍😍😘😘😘😘

پیج فروش لوازم آرایشی دارم در اینستا با مناسب ترین قیمت و کمترین سود😍بیا یه نگاهی بنداز ضرر نمیکنی😉اگه دوست داشتی فالو کن@arayeshiisorkhab
2731

نه عزیزم شبیه همن. دیگه حالا که اسممون همینه پس زیادی خودتو اذیت نکن. منیژه خیلی معنی زیبایی داره

میشه واسه اینکه همیشه حال دلم خوب باشه برام یه صلوات بفرستی؟ ممنونم مهربون🤗❤️❤️❤️

منیژه منم دخت افراسیاب

برهنه ندیده تنم آفتاب. 

منیژه به معنی پاکدامن