2737
2734

خدایی بچه ۳ ساله تحرک داره چجوری یک هفته حموم نمیبرید گناه دارن

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

من تابستون پسرم رو یک روز درمیون میبردم فقط هم یه بار تنش رو با دست شامپو میزدم پوستش آلرژیک شد دکترش گفت زیادی خشک شده پوستش یه هفته یه بار کافیه بیشتر با آب ساده بشور بعد هم حتما لوسیون بزن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدایی بچه سه ساله پوستش مثل ابربشمه چطوری هر روز حمام میبرین گناه داره طفلی!🙃

خب شامپوبدن استفاده کنین هیچی نمیش

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
2731
خدایی بچه سه ساله پوستش مثل ابربشمه چطوری هر روز حمام میبرین گناه داره طفلی!🙃

خب پوستش تمیز میشه

بعدم تحرک دارن عرق میکنن

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
منم سنگ پا ایتفاده نمیکردم عزیزم میگم که بچه با بچه فرق داره من خودم هم هر روز دوش میگیرم ولی اگر لو ...

سنگ پا😂😂

کسی که میدونه اشتباه کردی وبازم ازت دفاع میکنه یا مادرته یا عاشقته
2738
منم سنگ پا ایتفاده نمیکردم عزیزم میگم که بچه با بچه فرق داره من خودم هم هر روز دوش میگیرم ولی اگر لو ...

ممکنه پوست شمایابچتون خیلی حساس باش ولی شامپواستخودوس فیروز عالیه واس مصرف روزانه وجلوگیری ازخشکیه

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...