2737
2734
عنوان

راهنمایی میخوام رفتار با بچه جاریم

338 بازدید | 20 پست

تور خدا بگین چکار کنم جاریم باهم همسایه اس یه دختر شیش ساله داره که از نظر جسمی معلوله  باکمک میتونه راه بره بعد هروقت من وهمسرم وبچه ام بخوایم بریم بیرون دختر بچه باهامون میاد ومن همش باید هواسم بهش باشه و بیرون رفتنم زهرمارم میشه! نبرمش دلم میسوزه! اگه بهش کمی هواسم نباشه همسرم سرم داد میزنه بخدا خسته شدم مامانش هم عین خیالش نیس انگار ازخداشه ازش راحت بشه! بخدا بخاطر این دختر خیلی از شوهرم حرف شنیدم ماشالله زبون داره دومتر میگن اگه سالم بود چکار میکرد! شما بگین چکار کنم خیلی شده بخاطر اینکه با خودمون نبریمش من از بیرون رفتن منصرف شدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرم یواشکی برو بیرون 😊

نبینتتون یا بگو الکی میخوام برم خونه مامانم یا مهمونی همسرم میخواد برسونتم دوسه بار بگی دیگه نمیزاره

دلبندممم....من فقط دلم روی دل تو بندمیشود                                                                                                         (N  ❤  B)
2731

نبایدمیبردیدکلاعادت میکنه

یعنی هروقت بخاهیدبریدبیرون متوجه میشن کمترسروصداکنیدیابگومیخام برم خانه مادرم یاخواهرم

یاخودت وبچه ت بریدتاسرکوچه بعداشوهرت بیاددنبالتون

اقا من فقط ميتونم بگم دركت ميكنم 

خب به مامانش بگو خودت هم بيا بامون ،بچه دوست داره كه شما هم باشي 

گفته بودم چو بيايي غم دل با تو بگويم /چه بگويم كه غم از دل برود چون تو بيايي

خدا خيرتون بده شما حق داري ولي فشار اونقدر رو جاريتون هست كه اون بيرون رفتنه باعث ميشه اون يكمي استراحت كنه از شوهرتون بخواين اونم مواظب بچه ها بشه 

ميدونم بعضي مردا براي كمك واقعا تنبلن

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 

گاهی ببرش و باهاش حوصله کن  به خاطر انجام دادن یه کار خوب 

و بقیه موارد نذارین متوجه بشن که داری میرین بیرون 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2740

عزیزم من و جاریم همسایه هستیم اما اصلا زنگ خونه هم رو ندیدیم،فقط تو کوچه یا خونه مادر شوهر همو ببینیم اونم در حد سلام علیک،،،،خیالمم راحته که باهاش رفت و امد ندارم که حرف ببر و بیاره ،،،ولی در کل سعی کن زفت و امدا رو محدود کنی تا توقع نداشته باشن ازت

خدایا به داده و نداده هایت شکر....خدایا دامان تمام مادران را سبز بگرد الهی امین 
والا من بچه جاریم سالم هم باشه میترسم باخودم جایی ببرم بچست شیطونه یه موقع بلایی سرش بیاد یا یه خراش ...

خود شوهرم میره میارتش اگه مارو نبینه خونمون نیم پلاکه یک حیاطیم همه با مادر شوهرم

عزیزم من و جاریم همسایه هستیم اما اصلا زنگ خونه هم رو ندیدیم،فقط تو کوچه یا خونه مادر شوهر همو ببینی ...

من اصلا رفت امد ندارم ولی خونمون همش یک حیاط داره منو مادر شوهرم و جاریم

گاهی ببرش و باهاش حوصله کن  به خاطر انجام دادن یه کار خوب  و بقیه موارد نذارین متوجه بشن ...

همیشه میبرمش بخدا انقدرم بهش میرسم ولی خوب سنگینه نمیتونم بلندش کنم دستشویی وخودتون بهتر میدونین بچه اونم سیستم بدنش خیلی ضعیفه باد بیاد این میفته انگار بدنش فقط گوشته استخون نداره