2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ماکروفر نون شو خمیرمیکنه من یه بار درست کردم انقد بد شد الان تو مایتابه درست میکنم عااااااالی میشه👌👌👌👌👌

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید
2740
ماکروفر نون شو خمیرمیکنه من یه بار درست کردم انقد بد شد الان تو مایتابه درست میکنم عااااااالی میشه👌 ...

چطور کامل طرز تهیه شو و مواد لازمش رووبهم بگو اگه خوصله داری...ممنون گلم

خوزستانی ام 
طزر تهیه تو میگی عزیزم 

اول روی نون پیتزا سس قرمز میزنم بعد پنیر پیتزارو همه جاش میریزم موادش مرغ اب پزکن بعد ریش ریش کن فلفل دلمه ای را نگینی خوردکن یی کم داخل مایتابه تفت بده بعد قارچ خوردکن اونم یه کم داخل مایتابه تفت بده سوسیس یا کالباس نگینی خوردکن یه کم تفت بده بعد اگه دوست داشتی یه پیاز کوچیک وبا مرغ ریش ریش شده تفت بده بعدهمه این هارو باهم قاطی کن بریز روی نون پیتزابعدپنیرپیتزاروش بریز بزارتوی مایتابه درش را بزار زیزش کم کن سه یا چهار دقیقه دیگه که دیدی پنیرش اب شده نونش قشنگ سرخ شده یعنی سفت شده اماده است

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید
چطور کامل طرز تهیه شو و مواد لازمش رووبهم بگو اگه خوصله داری...ممنون گلم

الان به یکی کامل گفتم تو تایپکت عزیزم

اول روی نون پیتزا سس قرمز میزنم بعد پنیر پیتزارو همه جاش میریزم موادش مرغ اب پزکن بعد ریش ریش کن فلف ...

مرسی عزیزم بیشتر منظورم خمیرش بود از خمیر اماده استفاده میکنی ؟ 

اللهم صل علی محمد و ال محمد 
2706